Mynet Trend

         

Rüyada erik toplamak ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada erik toplamak ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Erik Toplamak
 • Rüyada Kırmızı Erik Toplamak
 • Rüyada Siyah Erik Toplamak
 • Rüyada Sarı Erik Toplamak
 • Rüyada Mor Erik Toplamak
 • Rüyada Erik ve Şeftali Toplamak
 • Rüyada Erik ve Kayısı Toplamak
 • Rüyada Olgun Erik Toplamak
 • Rüyada Mavi Erik Toplamak
 • Rüyada Mevsimsiz Erik Toplamak
 • Rüyada Mezarlıktan Erik Toplamak

Rüyalar geçmiş ve gelecek arasında köprü görevi görür. Bu nedenle insanlar rüyaların anlamını çok merak eder. Peki, rüyada erik toplamak ne demek; ne anlama gelir?

Alimlere göre rüyada erik toplamak dertlerin sıkıntıların biteceğine işaret eder. Ancak görülen eriğin rengi doğru bir tabir için çok önemlidir. İşte bu rüya hakkında bilmeniz gerekenler...

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak; kişinin uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından kurtulacağına, güzel işler başaracağına işaret eder. Rüya sahibi uzun bir tatile giderek kafasını boşaltır, rahatlar. Rüyayı gören kişi en çok istediği dileğinin gerçekleşmesi için harekete geçer. Hayalindeki işe ve eve kavuşur. Alimlere göre rüyada erik toplamak, kişinin ikinci dereceden akrabalarının ısrarı ile yeni biriyle tanışacağına işarettir. Fırsat kapıları art arda açılır. Bu rüyayı gören kişi ilerde gayrimenkul işlerine girer. Epeydir görüşmediği ve çok özlediği arkadaşlarıyla karşılaşır. Sahip olduğu bilgilerin üzerine yenilerini ekler, bilgin biri olur.

Rüyada Kırmızı Erik Toplamak

Rüyada kırmızı erik toplamak; kişinin çok büyük ve başarılı çalışmalara imza atacağına, aradan geçen zamanda bambaşka bir kişiliğe bürüneceğine yorulur. İş amacıyla çıkılacak bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, istediği her şeye kavuşacağına alamet eder. Bu rüyayı gören kişi hayatında istediği şekilde ilerler, prensiplerinden taviz vermeden dimdik ayakta durur. Düşmanlarına karşı hiçbir eziklik ve zayıflık göstermez. Rüya tabiri kitaplarında bu rüya kişinin kazancının kat kat artacağına, yeni ortaklıklarla önüne yeni kapıların açılacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlarda bulunacağına yorulur. Kişinin bitmez sandığı tüm borçları biter. Fakirlikten kurtulur, ün sahibi birisi olur. Verdiği tüm sözleri yerine getirir.

Rüyada Siyah Erik Toplamak

Rüyada siyah erik topladığını gören biri ismini kazandığı bir zaferle duyurur, geçmişi ile hesaplaşır ve tüm ilişkilerini gözden geçirir. Rüyayı gören kişi güzel bir hayata sahip olur, eli bolluğa kavuşur, elde ettiği başarılar uzun yıllar boyu başkaları tarafından anılır. Alimlere göre rüyada siyah erik toplayan kişinin uzun zamandan beri kötü giden işleri sabır ve azim ile düzene girer. Rüya sahibi maddi ve manevi anlamda büyük bir kazanca ulaşır.

Rüyada Sarı Erik Toplamak

Rüyada sarı erik toplamak; maddi ve manevi bütün sıkıntıların zor da olsa eninde sonunda biteceğine, kişinin saygın biri olacağına yorulur. Kişi uğradığı zararları en kısa zamanda telafi eder. Parasal olarak iyi bir duruma gelir. Korkuları, hastalıkları zaman içinde kaybolur; bir daha tekrar etmez. Bu rüyayı gören kişi hayırlı olaylar ile karşılaşır ve çok mutlu olur.

Rüyada Mor Erik Toplamak

Rüyada mor erik toplamak; kişinin verimli bir yıl geçireceğine, açların karnını doyuracağına, yetim ve öksüzlerin yüzünü güldüreceğine alamet eder. Rüya sahibi sevdiği kişilere iyi bir hayat temin eder. Çevresindeki insanların hayatını daha kolay ve yaşanabilir bir hale getirir. Kısa zaman içinde büyük bir zenginlik sahibi olur. Sıkıntıları ve dertleri nüfuslu kişilerden yardım alarak biter. Rüyada mor erik görmek, kişinin eteklerini zil çaldıracak hayırlı bir haber alacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişilerin ekmeği kesilmez, geçimleri kolaylaşır. Rüya sahibinin neşesi ve huzuru yerine gelir. Yaptığı titiz planlarla daha büyük başarılar elde eder. Elindeki imkanları iyi değerlendirir, yeni işlere atılım yapar. İlerleyen zamanlarda herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olur.

Rüyada Erik ve Şeftali Toplamak

Rüyada erik ve şeftali toplamak, kişinin yapacağı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına ve herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir kariyer hayatına kavuşacağına alamet eder. Rüyayı gören kişi hayatında müjdeli gelişmeler yaşar, güzel ve huzurlu günler geçirir. Büyük sıkıntılar ile giriştiği bir işte yüklü kazançlar elde eder. Bu kazançlar haneye bolluk ve bereket getirir. Tüm dilekleri gerçek olur.

Rüyada Erik ve Kayısı Toplamak

Rüyada erik ve kayısı toplamak, kişinin uzun zamandan beri istediği ve zor olarak gördüğü hayallerinin gerçekleşeceğine alamet eder. Rüya sahibi, çok büyük adımlar atarak daha başarılı biri olur. Düşüncelerini uygulamaya geçirme fırsatına erişir. Çok kazanç elde eder. Başka insanların da bol ve helal paralar kazanmasına yardımcı olur. Rüyada erik ve kayısı toplamak, kişinin arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına ve çevresinde arkasından dua edecek kişilerin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada Olgun Erik Toplamak

Rüyada olgun erik toplamak, kişinin maddi açıdan çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet eder. Ticarette başarılı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, rahata ereceğine yorulur. Rüya sahibi saygınlık kazanır, çok özendiği bir arzusu gerçekleşir. Rüyasında olgun erik topladığını gören kişi, ailesini büyük ölçüde mutlu eder ve gururlandıracak işler yapar.

Rüyada Mavi Erik Toplamak

Rüyada mavi erik toplamak, kişinin karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına alamet eder. Şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, kariyer sahibi olacağına, dertlerinin biteceğine, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşacağına yorulur. Rüya lügatına göre bu rüyayı gören kimse sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam eder ve yaşadığı sorunlar bir anda ortadan kalkar. Rüya sahibinin çevresinde sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına ve bereketli bir döneme gireceğine yorulur. Kişi borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlarına yardımcı olur. Başarılı ve kazançlı günler yaşar.

Rüyada Mevsimsiz Erik Toplamak

Rüyada mevsimsiz erik toplamak kişinin başına türlü türlü sıkıntıların geleceğine dair bir işaret olabilir. Fakat kişi, bu kötülüklere karşı dik ve güçlü bir şekilde durarak başına gelenleri en az hasarla atlatır. Aynı zamanda bu rüya kişinin zamansız bir şeylere atıldığının ya da atılacağının da göstergesi olabilir. Bu yüzden kişi yapacağı hamlelere dikkat etmelidir. Eğer zamansız bir işe kalkıştıysa hatasından bir an önce dönmelidir. Aksi takdirde işin sonu kötü bitebilir. Rüyayı gören kişi eğer ailesiyle bir sorun yaşıyorsa tüm problemler düzelir. Ailesine sıkıca bağlanır.

Rüyada Mezarlıktan Erik Toplamak

Rüyada mezarlıktan erik toplamak; kişinin stres olarak gördüğü şeylerin ortadan kalkacağına, değişimler sonucu büyük bir refaha, bolluğa ve maddiyata kavuşacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya gören kişinin para durumunun bir süre çok iyi gideceğine rivayet edilir. Eğer bu gidişatı iyi değerlendirebilirse çok daha fazla para kazanır. Fakat hata yaparsa batabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin resmi bir kurumdan beklediği haberin olumlu sonuçlanacağına işaret eder.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön