Mynet Trend

Rüyada ev süpürmek ne anlama gelir? Rüyada evin avlusunu, bahçesini, merdivenini süpürmek ne demek?

Rüyada ev temizlemek ve süpürmek genel olarak hayırlı rüyalar arasında yer alır. Fakat rüyada görülen diğer semboller de bu rüyanın anlamını etkiler. Yeni yollar, açılan kısmetler ve elde edilecek başarılarla ilişkilendirilen rüyada ev süpürmek, rüya sahibinin kazancının artacağını ve mülk sahibi olacağını alamet eder. Rüyada evin avlusunu süpürmek ise aile içinde huzurlu günlerin yaşanacağının dalaletidir.

Rüyada ev süpürmek ne anlama gelir? Rüyada evin avlusunu, bahçesini, merdivenini süpürmek ne demek?

İçindekiler

 • Rüyada Ev Süpürmek
 • Rüyada Elektrikli Süpürgeyle Ev Süpürmek
 • Rüyada Çalı Süpürgesiyle Ev Süpürmek
 • Rüyada Evin Avlusunu Süpürmek
 • Rüyada El Süpürgesiyle Ev Süpürmek
 • Rüyada Evin Bahçesini Süpürmek
 • Rüyada Evde Kıl Süpürmek
 • Rüyada Başkasının Evini Süpürmek
 • Rüyada Evin Merdivenlerini Süpürmek
 • Rüyada Evin Kapısını Süpürmek
 • Rüyada Evde Kül Süpürmek
 • Rüyada Evde Kum Süpürmek

Rüyada ev süpürdüğünü görmek kişinin gerçek hayatında yaşayacağı bazı olumlu gelişmelerin habercisidir. Peki daha detaylı bir şekilde irdelendiğinde rüyada ev süpürmek ne demek, ne anlama gelir? Bu rüyanın bütün detaylarını, uzman yorumcuların tüm tabirlerini bu yazıda bir araya getirdik.

Rüyada Ev Süpürmek

Rüyada ev süpürmek, kişinin birtakım manevi değerleri dikkate aldığının ve büyüklerine karşı saygılı bir insan olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişi Allah katında makbul bir insandır ve çevresi tarafından da takdir gören, sevilen bir kişidir. Rüyada ev süpürdüğünü gören kişi bazı zamanlarda sıkıntılarla karşılaşsa da genel olarak işleri yolunda gider. Hatta bu rüya kişinin uzun zamandır çektiği sıkıntılardan kurtularak dertlerinin sona ereceğine, sonunda hak ettiği mutluluğa ve huzura ereceğine delalet eder. Bununla beraber rüya sahibinin iş hayatında da her şeyin yolunda gideceğine, kazancının artacağına ve mal mülk sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada ev süpürmek aynı zamanda rüya sahibi için yeni yolların varlığına da işarettir. Kısmetinin açılacağına ve hayatına başarılı ve kariyerli insanların gireceğine delalettir. Bu yeni çevre sayesinde rüya sahibinin çehresinin değişeceğine, iş hayatında daha başarılı günlerin onu beklediğine ve en kısa sürede zenginliğinin artacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada ev süpürdüğünü görmek kişinin maddi zarara uğrayacağına, gereksiz ve can sıkıcı işlerle uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır. Hatta onlara göre bu rüya, rüya sahibinin işlerinin aksiliklerle ilerleyeceğine, kişiyi büyük maddi zararların beklediğine ve iflas edebileceğine işarettir. Bununla beraber kişinin geçimini sağlamak için elinde kalan eşyalarını satmak zorunda kalabileceğine alamettir. Bu yorumculara göre rüyada ev süpürmek kişiyi evdeki hesabın çarşıya uymayacağı konusunda uyaran bir rüyadır.

Rüyada Elektrikli Süpürgeyle Ev Süpürmek

Rüyada elektrikli süpürgeyle ev süpürmek; kişinin yaşayacağı hayra, başarıya, iyiliğe, kazanca ve mutluluğa işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında çalışkan birisi olduğuna, sıkı bir şekilde çalışıp yorularak yüksek bir mevkiye ulaşacağına delalettir. Çalışmalarının ve yükselmesinin sonucunda kişinin helal bir kazanca sahip olacağına, gelirinin günden güne artacağına yorumlanır. Kişinin kısa süre içerisinde mal mülk sahibi olacağı ve hayatı boyunca ailesi ile birlikte hiçbir sıkıntının içine düşmeden ferah içinde yaşayacağının göstergesidir. Aynı zamanda rüyasında elektrikli süpürgeyle evini süpüren kişinin hayatını kolaylaştıran yardımcıları olur. Başka bir yoruma göre ise bu rüya kişinin kısa bir zaman içerisinde müjdeli bir haber alarak sevinç gözyaşları dökeceğine alamettir.

Rüyada Çalı Süpürgesiyle Ev Süpürmek

Rüyada çalı süpürgesiyle ev süpürmek, rüya sahibinin kültürlü, bilgili ve donanımlı bir hale geleceğine işarettir. Elde ettiği bu birikim sayesinde maddi anlamda da kazanımlarının artacağı, böylelikle rahat ve ferah bir yaşantısının olacağı anlamına gelir. Kısa sürede iyi bir birikiminin olacağına, bu birikim sayesinde mal mülk edineceğine delalettir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin yoksullara yardımcı olacağına ve çevresi tarafından takdir gören, sevilen, sayılan bir insan olacağına da yorumlanır.

Rüyada Evin Avlusunu Süpürmek

Rüyada evin avlusunu süpürmek, haneye mutluluk ve güzellik doğacağına, rüya sahibinin kendisini çok iyi hissederek öz güveninin artacağı günler yaşayacağına alamettir. Rüyada evinin avlusunu süpüren kişi ailesi ile birlikte huzurlu ve ferah bir dönemden geçer. Hane içerisinde herkes bu ferahlıktan yararlanır. Bunun yanı sıra rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu şeyler gerçekleşir. Hatta yeni başladığı ya da içinde olduğu projeler sayesinde kazancı artar ve artan bu kazanç ile gerçekten istediği işleri yapabilme olanağına kavuşur.

Rüyada El Süpürgesiyle Ev Süpürmek

Rüyada el süpürgesi ile ev süpürmek, kişinin enerjisinin yüksek olduğuna ve sağlığının iyi olduğu bir dönemden geçtiğine işarettir. Bununla beraber rüya sahibinin sosyal hayatının güçlü olacağına, yeni bir çevreye gireceğine ve bu çevrede kendisi için hayırlı kişilerle tanışacağına delalettir. Ayrıca kişinin işinde yeni yerlere geleceğine, mevkisinin yükseleceğine de yorumlanır. Rüyada el süpürgesi ile ev süpürmek aynı zamanda rüya sahibinin bozulma noktasına gelen hayatını yeniden toparlayacağı ve eskisinden bile daha iyi konuma geleceği anlamına gelir.

Rüyada Evin Bahçesini Süpürmek

Rüyada evin bahçesini süpürmek, üzüntü ve sıkıntıların kısa bir süre içinde ortadan kalkacağına, kişinin maddi ve manevi anlamda rahata kavuşacağına, yaşanan talihsizliklerin artık biteceğine ve hak edilen huzurlu günlerin geldiğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda aile içindeki sevgi ve sadakate de yorumlanır. Hane içinde varsa sorunların çözüleceği, aile bireylerinin birbirine daha sıkı kenetleneceği anlamına gelir.

Rüyada Evde Kıl Süpürmek

Rüyada evde kıl süpürmek, hanede bolluk ve bereketin artacağına işarettir. Hatta kişinin ne zaman sıkışık bir duruma düşse Allah'ın yardımıyla kolayca yeniden feraha kavuşacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kişinin yaptığı işlerle çok ses getireceği ve çevresi tarafından da takdir göreceği anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Evini Süpürmek

Rüyada başkasının evini temizlemek; kişinin korkularından ve mutsuzluklarından kurtulacağına, düşünceli, sıkıntılı ve tedirgin günlerin arkada bırakılacağına delalet eder. Bununla beraber yaşanan tüm üzüntülerin sona ereceğine, oldukça güzel ve mutlu günlerin kapıda beklediğine işarettir.

Rüyada Evin Merdivenlerini Süpürmek

Rüyada evin merdivenlerini süpürmek, rüya sahibi için rahat bir dönemin başlayacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatacağına ve kendisinin de hayatı boyunca rızkının bol olacağına işarettir. Ayrıca bu rüya, kişinin kısa bir süre içerisinde işinde daha iyi bir kariyere ulaşacağına da delalet eder.

Rüyada Evin Kapısını Süpürmek

Rüyada evin kapısını süpürmek, kişinin yorulacağına ama bunun tatlı bir yorgunluk olacağına işarettir. Rüya sahibinin bir süredir dişini sıkarak beklediği olayların istediği yönde gelişeceğine, maddi ve manevi anlamda ferahlayacağına yorumlanır.

Rüyada Evde Kül Süpürmek

Rüyada evde kül süpürmek, rüya sahibinin giriştiği işlerde başarılı olup kazancının artacağına, uzun süre şansının ve bahtının açık olacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada kül süpürmek toplu gelen bir paraya, mala ve mülke yorumlanır. Ayrıca kişinin elde ettiği bu zenginlik ve ferah hane içindeki herkese yayılır.

Rüyada Evde Kum Süpürmek

Rüyada evde kum süpürmek, kişinin helal bir nimete ve kazanca kavuşacağına, yapacağı ticari işlerde başarılı olacağına, sorunlu bir işten alnının akıyla çıkacağına işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına, sonunda hak ettiği huzuru elde edeceğine yorumlanır.

İlgili Rüya Tabirleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler