Mynet Trend

Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir? Rüyada su ile, bayram temizliği yapmak ne demek?

Rüyada temizlik yapmak, genel olarak ferahlık, temizlik, dert ve sıkıntılardan kurtulma gibi anlamlar taşır. Temizlik genel anlam itibariyle bunları simgelediğinden rüyada görülmesi hayırlıdır. Yeni başlangıç, zorluklardan başarı ile çıkma ve yeni bir sayfa açılacağının simgesidir. Farklı anlamları bulunan temizlik rüyaları simgelere göre yorumlanır.

Rüyada temizlik yapmak ne anlama gelir? Rüyada su ile, bayram temizliği yapmak ne demek?

İçindekiler

 • Rüyada Temizlik Yapmak
 • Rüyada Ev Temizliği Yapmak
 • Rüyada Su ile Temizlik Yapmak
 • Rüyada Bayram Temizliği Yapmak
 • Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak
 • Rüyada İş Yerinde Temizlik Yapmak
 • Rüyada Eski İş Yerinde Temizlik Yapmak
 • Rüyada Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Yapmak
 • Rüyada Süpürerek Temizlik Yapmak
 • Rüyada Fırça ile Temizlik Yapmak
 • Rüyada Cami Temizliği Yapmak

Temizlik, çoğunlukla oldukça olumlu yorumlanan bir rüyadır. Rüyada temizlik, kişinin yakın zamanda yaşayacağı rahatlığa, sıkıntılarından, dertlerinden kurtulduktan sonra ulaşacağı refaha işaret eden bir rüyadır. Temizlik yapan rüya sahibi, hayatında yepyeni bir sayfa açacak, tüm yorucu endişe ve korkularından arınacak, problemlerini sıkıntılarını geride bırakacaktır.

Rüyada Temizlik Yapmak


Temizlik iyilik, güzel işler yapmak, hayır işlemek ve yakın zamanda gelecek olan rüya sahibini mutlu edecek güzel haberler gibi anlamlar taşır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi yakın zamanda güzel haberler alacaktır. Temizlik yaptığını görmenin kolaylık manasına geldiği şeklinde yorumlar da vardır. Rüyasında temizlik yaptığını gören kişi yapacağı işlerde problemler yaşasa da kolaylıkla bunların üstesinden gelecektir.

Temizlik görmenin, korkulardan arınma, yeni başlangıçlar yapma gibi anlamları da vardır. temizlik yaptığını gören rüya sahibi kendisini üzen, yoran her türlü dertle mücadele edecek ve bunların üstesinden başarıyla ve kolaylıkla gelecektir. Tüm problemlerini, dertlerini ve sıkıntılarını, onu üzen her şeyi hayatından tabiri caizse adeta silip süpürüp temizleyecek ve kendine yeni ve bembeyaz bir sayfa açacaktır. Kişi, yeni başlangıçlarla, güzel haberlerle dolu, mutlu ve sıkıntısız bir yaşam sürecektir.

Rüyada Ev Temizliği Yapmak


Rüya yorumlarında evde temizlik, yeni başlangıçları temsil eder. Rüyasında evde temizlik yaptığını gören kişi, iş ve özel hayatında yeni başlangıçlar yapacak, yeni sulara yelken açacaktır. Temizlendiği görülen evin içerisinde her daim mutlu huzurlu günler yaşanacağı anlamı da taşır. Hanede daima güzel, refah dolu ve sağlıklı günler yaşanacak, evden keyif, eğlence ve ağız tadı eksik olmayacaktır.

Rüyada Su ile Temizlik Yapmak


Kişinin rüyasında su ile temizlik yaptığını görmesi oldukça hayırlı yorumlanan bir rüyadır. Rüyada görülen su, temizlik haricinde de çoğunlukla olumlu anlamlar taşır. Su ile temizlik yapılmasının rüya sahibinin kapısında bekleyen mutluluğu simgelediği şeklinde yorumlanır. Kişi, uzun zamandır beklediği hayırlı haberleri yakın tarihte alacaktır.

Rüyada Bayram Temizliği Yapmak


Rüyada görülen bayram temizliği, yakın gelecekte yaşanacak büyük bir sevincin, alınacak çok güzel bir haberin işareti olarak yorumlanır. Rüyasında bayram temizliği yaptığını gören kişi çok büyük bir sevinç yaşayacak, murada ve refaha kavuşacaktır.

Rüyada Başkasının Evinde Temizlik Yapmak


Bu rüya, başkasının evini temizlediğini gören rüya sahibinin yardımsever ve paylaşımcı kişiliğini temsil eder. Rüya sahibi yakınlarının, sevdiklerinin yardımına her daim koşacak, hem maddi hem manevi desteğini daima gösterecek, sevdiklerine verdiği önemi ve değeri onlara hissettirecektir. Başkasının evinde temizlik yaptığını görmek, rüyada evi temizlenen kişinin bir sıkıntısını rüya sahibiyle paylaşacağını ve onun yardımları sayesinde bu sıkıntısını aşacağı anlamı da taşır.

Rüyada İş Yerinde Temizlik Yapmak


Rüyada iş yerinde temizlik yaptığını görmek, geride kalan sıkıntıları temsil eder. Kişinin tüm dertleri arkasında kalacak, kişi ruhen temizliğe kavuşacak ve refaha erecektir. İş yerinde temizliğin, gücü simgelediği şeklinde yorumlar da vardır. Rüyasında iş yerinde temizlik yaptığını gören kişi, hayallerinin peşinden gidecek, tüm isteklerini, dileklerini ve hep hayal ettiklerini en sonunda gerçekleştirecektir.

Rüyada Eski İş Yerinde Temizlik Yapmak


Kişinin rüyasında eski iş yerinde temizlik yapması, eskiden kalan bir problemin tekrar kişiyi meşgul edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi geride bıraktığını düşündüğü bu sıkıntıyla bir süre tekrar uğraşmak zorunda kalacak ama en sonunda bu sıkıntıdan tamamen kurtulacaktır.

Rüyada Elektrik Süpürgesiyle Temizlik Yapmak


Rüyada yapılan temizliğin elektrik süpürgesi kullanılarak yapılması genel olarak olumlu anlamlar taşır. Öncelikle kullanılan elektrik süpürgesi kişinin işini kolaylaştıracak bir şey olduğundan rüya sahibinin koyulduğu işin rahat bir şekilde sonlanacağı anlamına gelir. Kişi baş koyduğu işi yaparken, işini kolaylaştıracak şeyler hep elinin altında olacak, daha kısa zamanda ve kolaylıkla işini halledip kurtulacaktır.

Rüyada Süpürerek Temizlik Yapmak


Süpürerek temizlik yapılması, rüyada evini süpürdüğünü gören kişinin maddi açıdan zor zamanlar yaşayacağı, boşa vakit harcayarak para kaybedeceği ve ekonomik sıkıntılar çekeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibini özellikle maddi açıdan zor günler bekler. Başka yorumlara göre ise, rüya sahibini meşgul eden ancak geçip gidecek olan dertlere işaret eder. Kişi, uzun zamandır onu yoran dertlerini adeta silip süpürecek, biraz zorlanacak ama en sonunda bu sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Fırça ile Temizlik Yapmak


Fırça ile temizlik görülmesi genellikle rüya sahibinin karakterine yorumlanır. Rüyada fırça ile temizlik yapıldığını gören kişi, temiz, titiz ve yaşadığı yere özen gösteren bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda bu kişi, hayattan keyif almasını bilen ve her anını dolu dolu yaşayan bir kimsedir. Rüya sahibi, güzel, uzun ve keyifli bir yaşam sürecektir.

Bazı yorumlara göre de, rüyada fırça ile temizlik yaptığını gören kişinin, dertleri sıkıntıları aşıp, istediği başarıya sonunda kavuşmasına işaret eder. Kişi tüm zorlukların üstesinden gelip, adeta tırnaklarıyla kazıyıp başarıya, iyi ve refah dolu bir hayata ulaşacaktır.

Rüyada Cami Temizliği Yapmak


Rüyada camide temizlik, genel olarak hayırlı işler yapmaya işaret eder. Rüyada cami temizliği yapan kişi, problemsiz, dertsiz ve hayırlarla dolu bir yaşam sürecektir. Genel bir başka yoruma göre ise, dualar ve isteklerle ilgili bir rüyadır. Rüyasında cami temizleyen kişinin duaları kabul olacaktır.

İlgili Rüya Tabirleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler