Mynet Trend

Rüyada ev temizlemek ne anlama gelir? Rüyada evde çöp, kurt, toz temizlemek ne demek?

Rüyada ev temizlemek, tüm dertlerin yok olacağına yorulur. Rüyada yer alan diğer ayrıntılar, tabirin yönünü değiştirebilir. Rüyada birinin evini temizleyen kişinin maddi-manevi yardımda bulunacağı alamet olur. Rüyada evde kurt temizlemek ise borç para dalaleti kabul edilir. Bazı yorumculara göre rüyada evde kurt temizlemek, rüya sahibinin maddi zorluk yaşayacağı ve borç almak durumunda kalacağının alametidir. İşte rüyada ev temizlemek ile ilgili tüm yorumlar...

Rüyada ev temizlemek ne anlama gelir? Rüyada evde çöp, kurt, toz temizlemek ne demek?

İçindekiler

 • Rüyada Ev Temizlemek
 • Rüyada Birinin Evini Temizlemek
 • Rüyada Eski Ev Temizlemek
 • Rüyada Yeni Bir Ev Temizlemek
 • Rüyada Evde Çöp Temizlemek
 • Rüyada Evde Kurt Temizlemek
 • Rüyada Çamurlu Ev Temizlemek
 • Rüyada Evin Tozunu Temizlemek
 • Rüyada 3 Katlı Ev Temizlemek
 • Rüyada Ölmüş Kayınvalidenin Evini Temizlemek
 • Rüyada Ölmüş Anneannenin Evini Temizlemek
 • Rüyada Ölmüş Kişinin Evini Temizlemek
 • Rüyada Ev Tutup Temizlemek
 • Rüyada Boş Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemenin birçok anlamı var. Rüya tabircileri, rüyada bulunan öteki detayları da göz önüne alarak bu rüyaya yeni yorumlar getiriyor. Rüyada ev temizlemek ne demek, ne anlama gelir? Hepsi ve daha fazlasını bu yazıda sizler için derledik. Hazırsanız başlayalım!

Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemek, rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtularak huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada temizlenen ev çok kirliyse, kişinin bir işten alnının akıyla çıkacağı söylenir. Rüyada tanıdık birileri ile ev temizlemek, manevi sorunların biteceğine ve maddi sorunların başlayacağına yorulur. Rüyada ev temizlerken mutluluktan ağladığını gören birinin tez zamanda iş bularak geçimini sağlayacağı söylenir. Rüyada ev temizlerken şarkı söyleyip dans eden rüya sahibinin, çok eğlenceli bir iş bulacağı ve bu işi yaparken kendini inanılmaz derecede iyi hissedeceği yönünde yorum yapılır.

Rüyada Birinin Evini Temizlemek

Rüyada birinin evini temizlemek, rüya sahibinin çok sevdiği birine maddi ve manevi anlamda yardımda bulunacağının müjdesini verir. Tanıdık birinin evini temizlemek, dert edilen her şeyin unutularak yerini huzura bırakacağına işaret eder. Rüyada yaşlı birinin evini temizlemek, maddi anlamda omuzlanan yüklerin azalacağına delalet eder. Hatta bu rüya, kısa zamanda bir yerden para geleceğinin haberini verir. Rüyada birinin evini temizlerken yangın çıktıysa ve rüya sahibi evden koşarak çıktıysa bu rüya, ailevi bir sorun yaşanacağı manasına gelir. Fakat bu sorunun bir an evvel çözülerek yerini mutluluğa bırakacağı söylenir.

Rüyada Eski Ev Temizlemek

Rüyada eski ev temizlemek, rüya sahibinin hayalini kurduğu bir şeye bir aile büyüğü aracılığı ile kavuşacağına delalet eder. Eski bir evi temizlerken içtenlikle ağladığını gören birinin, annesi ve babasıyla alakalı olumlu bir gelişme öğrenerek kendini çok iyi hissedeceği söylenir. Bu rüya aynı zamanda sağlıkla ilgili olumlu durumları haber verir. Rüyada eski ev temizlerken şarkı söylemek ise rüya sahibinin hayallerine kavuşamayacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin hayallerine kavuşmak için biraz daha sabretmesi gerektiğine yorulur. Rüyasında eski bir evi temizlerken korktuğunu hisseden birinin, kardeşleri ile arasındaki bağın kuvvetleneceği söylenir.

Rüyada Yeni Bir Ev Temizlemek

Rüyada yeni bir ev temizlemek, rüya sahibinin evine lüks eşyalar alacağının haberini verir. Bu rüya aynı zamanda haneye girecek helal kazanca ve bol rızka işaret eder. Yeni bir evi temizleyip eve yerleşmek ise kişinin tüm maddi sorunlarından bir anda kurtulup rahata ereceğini ifade eder. Rüyada yeni bir evi aileyle beraber temizlemek, dert edilen her bir sorunun boş yere dert edildiğini ve kişinin sorunlarının üstesinden tek başına geleceğini gösterir. Rüyada yeni bir ev temizlerken evin penceresinden aşağı düşmek, kişinin yaşayacağı talihsiz bir durumun haberini verir.

Rüyada Evde Çöp Temizlemek

Rüyada evde çöp temizlemek, maddi sıkıntıların hızla kaybolacağı manasına gelir. Çöpleri temizleyip dışarı atmak ise kişinin duygusal anlamda düştüğü boşluktan çıkacağına delalet eder. Temizlenen çöpleri tekrar evin içine atmak, tecrübesiz biriyle tanışılacağına işaret eder.

Rüyada Evde Kurt Temizlemek

Rüyada evde kurt temizlemek, kişinin yaşayacağı maddi zorlukları betimler. Rüyada kurt temizlenen ev eğer bir emlakçı aracılığıyla tutulduysa, rüya sahibinin birinden borç para alacağı söylenir.

Rüyada Çamurlu Ev Temizlemek

Rüyada çamurlu ev temizlemek, rüya sahibini sıkan bir durumun yok olacağına delalet eder. Evi birileriyle temizlemek ise kişinin birinden manevi yardım alacağına işaret eder.

Rüyada Evin Tozunu Temizlemek

Rüyada evin tozunu temizlemek, rüya sahibinin birinden borç para alacağı yönünde yorumlanır. Evin tozunu temizleyip kaçmak ise kişinin sorunlarıyla yüzleşeceğine işaret eder.

Rüyada 3 Katlı Ev Temizlemek

Rüyada 3 katlı ev temizlemek, kişinin altından zorlukla kalkabileceği bir işin içerisinde yer alacağına yorulur. Eğer ev yeni bir evse ve 3 kattan oluşuyorsa, rüya sahibinin ailesi ile alakalı iyi bir haber alacağı söylenir. Bu haberin ise sağlıkla alakalı bir şey olduğu söylenir.

Rüyada Ölmüş Kayınvalidenin Evini Temizlemek

Rüyada ölmüş kayınvalidenin evini temizlemek, kişinin iç sıkıntılarından arınarak kendini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi zaten mutlu ve huzurlu biriyse bu rüya, bir yerden toplu halde gelecek paraya işaret eder. Ölmüş kayınvalidenin evini temizlerken dans ettiğini gören birinin manevi anlamda rahatlığa kavuşarak eskisinden bile mutlu olacağı söylenir. Bir kişi ölmüş kayınvalidesinin evini sirke ile temizlediğini görüyorsa bu rüya, yaşamında yer alan kötü niyetli insanların kendisinden hızla uzaklaşacağı manasına gelir.

Rüyada Ölmüş Anneannenin Evini Temizlemek

Rüyada ölmüş anneannenin evini temizlemek, rüya sahibinin uzun süredir konuşmadığı biriyle barışacağına delalet eder. Eğer evi temizlerken evin içinden hiç kir çıkmıyorsa, kişinin çok yorulacağı bir işin sonucunda elde etmek istediği her şeyi hak edeceği söylenir. Ölmüş anneannenin evini temizlerken ağlamak ise rüya sahibinin zorlu bir yolda kendinden emin bir şekilde yürüyeceği şeklinde yorumlanır. Ölmüş anneannenin evini aileyle beraber temizlemek, rüya sahibinin parasını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Kişinin Evini Temizlemek

Rüyada ölmüş kişinin evini temizlemek, rüya sahibinin manevi dertlerinden kurtulup huzura ereceğine yorulur. Ölmüş kişi eğer gerçek hayatta yaşayan biriyse, tüm maddi zorlukların bir anda biteceğine delalet eder. Şayet ölmüş kişi gerçek hayatta da ölmüş ise kişinin bir sıkıntısıyla yüzleşip bu sıkıntıyı tek başına aşacağı yönünde yorum yapılır. Ölmüş biriyle güle oynaya ev temizlemek ise rüya sahibinin bir çocuğu sevindireceğine işaret eder.

Rüyada Ev Tutup Temizlemek

Rüyada ev tutup temizlemek, kişinin çok sevdiği birinden duygusal anlamda darbe yiyeceğine işaret eder. Rüyada tutulan ev yeni bir evse, rüyayı gören kişinin evine yeni eşyalar satın alacağı söylenir. Eğer ev eski ve kırık dökük bir evse, kişinin bir konuda bol bol emek harcayıp emeklerinin karşılığını en iyi şekilde alacağı söylenir. Rüyada aile ile beraber ev tutup evi tek başına temizlemek ise kişinin artık kendi ayakları üzerinde durarak kendini çok huzurlu hissedeceği yorumu yapılır.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Rüyada boş ev temizlemek, rüya sahibinin bir konuda emeklerinin boşa gideceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin ailesi ile ilgili bir sorun yaşayacağını fakat bu sorunu ivedilikle çözeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada boş evi tek başına temizlemek, rüya sahibinin başka bir şehir ya da ülkede yeni bir hayat kuracağına işaret eder. Kurduğu bu yeni hayatta tek başına çok huzurlu hissedeceği yönünde yorum yapılır.

İlgili Rüya Tabirleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler