Mynet Trend

         

Rüyada patlıcan görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada patlıcan görmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Patlıcan Görmek
 • Rüyada Kuru Patlıcan Görmek
 • Rüyada Közlenmiş Patlıcan Görmek
 • Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek
 • Rüyada Soyulmuş Patlıcan Görmek
 • Rüyada Dalında Patlıcan Görmek
 • Rüyada Patlıcan Kebabı Görmek
 • Rüyada Çürük Patlıcan Görmek
 • Rüyada Pişmiş Patlıcan Görmek
 • Rüyada Patlıcan Soyduğunu Görmek
 • Hamileyken Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek rüya yorumcuları tarafından farklı şekillerde yorumlanabilir. Genel hatlarıyla rüyada patlıcan görmenin anlamlarını sizler için sıraladık.

Rüyada patlıcan görmek saygı ve ilgi görmek anlamlarına gelirken sıkıntı çekmek ve suçlanmak anlamlarına da gelebilir. Rüyanın ayrıntıları ve patlıcanın nasıl görüldüğü de rüya yorumunu değiştirebilir. O halde rüyaların tarzına göre patlıcan görmenin ne anlama geldiğini, tabircilerin hangi yorumları yaptığını birlikte inceleyelim.

Rüyada Patlıcan Görmek

Patlıcanın rüyada görülmesi genel anlamda iyiye yorulur ve hayırlı anlamlar çıkarılır. Rüyada patlıcan görmek toplum içerisinde saygı görmek ve sözü dinlenen bir kişi olmak anlamına gelir. Yaptıklarınızla, söylediklerinizle, işlerinizle ve hareketlerinizle iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Öğrenciyseniz hocalarınızla, çalışıyorsanız patronunuzla gireceğiniz bir konuşma sonrasında başarınız ile ilgili övgüler alabilirsiniz.

Rüyada Kuru Patlıcan Görmek

Rüyada kuru patlıcan görmek gelmekte olan maddi kazancın işaretçisidir. Maddi olarak rahat bir döneme girileceği ve yapılan işlerin karşılığının alınacağı anlamına gelir. Gelecek olan maddi kazançla bir dönem rahat ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan geçirilebilir.

Rüyada Közlenmiş Patlıcan Görmek

Rüyada közlenmiş patlıcan görmek, geçmişten gelen bir kişi ile karşılaşmayı, eski günleri hatırlamayı işaret eder. Eski bir dostunuzu, uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı görebilir, bunun sonucunda birlikte zaman geçirerek geçirilmeyen zamanı telafi edebilirsiniz. Eski anılardan, geçirilen güzel zamanlardan, diğer arkadaşlardan ve hayatınızdan konuşmak size çok iyi gelebilir. Kendinizi bu sohbet sonrasında huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Bu mutluluğunuz ile sizi seven insanlar da sizin adınıza mutlu olacaktır ve sevinciniz paylaşılacaktır.

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek alınacak bir ödülün ve topluluk tarafından tebrik edilmenin habercisidir. Katıldığınız bir konuşma ya da yarışma sonrasında başarınızı gösterebilir ve bunun sonucunda ödüllendirilebilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki ya da iş hayatınızdaki bu ödül ilerisi için size referans olabilir ve bu başarınızı ileride daha iyi yerlere gelmek için kullanabilirsiniz.

Rüyada Soyulmuş Patlıcan Görmek

Rüyada soyulmuş patlıcan görmek, gelen güzel kısmetin habercisidir. Eğer bekarsanız gelecek olan kısmet, hayalini kurduğunuz ve olmasını istediğiniz ilişki olabilirken eğer evliyseniz evliliğinizde yeni bir döneme girebilir, beklemediğiniz bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Doğru, dürüst, bereketli ve sağlıklı bir ilişkinin işaretçisidir ve hiç olmadığınız kadar huzurlu olabilirsiniz. Rüyada soyulmuş patlıcan görmek bolluk ve bereketin göstergesidir. Kısmet anlamında hayırlı işler gerçekleşebilirken bu bolluk, maddi anlamda da gerçekleşebilir. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda gerçekleşecek olan gelişmeler ile mutluluk yaşayabilirsiniz.

Rüyada Dalında Patlıcan Görmek

Rüyada dalında patlıcan görmek yaşanabilecek küçük çaplı bir tartışmanın habercisidir. Ailenizle, yakın çevrenizle ya da hayatınızdaki kişiyle sizin için önemli olan bir konuda tartışmaya girebilir bunun sonucunda gerilebilirsiniz. Sakin kalmanız ve kontrolünüzü korumanız dahilinde tartışma kısa sürebilir ve zararsız atlatabilirsiniz. Seslerin yükselmesi ile gerginlik artabilir ve istenilmeyen yerlere gidilebilir. Rüyada dalında patlıcan görmek tartışmanın habercisi olsa da sizin tavrınız ve sakinliğiniz ile her şey sonlanabilir.

Rüyada Patlıcan Kebabı Görmek

Rüyada patlıcan kebabı görmek aile ile ağız tadıyla yenecek yemeklerin işaretçisidir. Aileniz ile birlikte güzel, kalabalık bir sofranın başına oturabilir ve sohbet edebilirsiniz. Yenilen bu yemek sayesinde aile içerisindeki sıkıntılar giderilebilir ve bağlar daha da güçlenebilir. Kalabalık sofralar aile içerisindeki muhabbetin artmasını ve sıkıntıların omuz omuza verilerek giderilmesine yorulur. Rüyada patlıcan kebabı yemek aileninde içerisinde olduğu bir topluluk ile yenilecek yemekleri simgeler.

Rüyada Çürük Patlıcan Görmek

Rüyada çürük patlıcan görmek maddi kayıp yaşanacağı anlamına gelir. Maddi harcamalarınıza dikkat etmeli ve herhangi bir borçlanmaya girmemelisiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz sonucunda bu maddi dönemi hafif zararlarla atlatabilirsiniz. Rüyada çürük patlıcan görmenin diğer bir anlamı ise ikili ilişkilerde güvensizliğin ve ihanetin yaşanmasıdır. Rüyanızda çürümüş patlıcan gördüyseniz ilişkinizde rahatsız olacağınız davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Söylenen bir yalanı ortaya çıkarabilirsiniz. Yalanların yakalanması ile ilişkideki güven sarsılabilir. Sakin kalmalı ve söylenen yalanın nedenini araştırmalısınız. Bir ihanete uğranabilir ve bunun sonucunda zor zamanlar geçirilebilir.

Rüyada Pişmiş Patlıcan Görmek

Rüyada pişmiş patlıcan görmek huzursuzluğun ve acıların biteceği anlamına gelirken rahat bir döneme girileceği anlamına da gelir. Kafanızdaki olumsuz düşüncelerden ve sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Pişmiş patlıcan gidecek bütün acıların ve sıkıntıların işaretçisidir. Bu zor dönemi atlatmanız ile içsel huzuru edinebilirsiniz. Geride bırakılan kötü düşünceler ile yeni bir döneme girebilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Rüyada Patlıcan Soyduğunu Görmek

Rüyada patlıcan soymak, uzatılan yardım elini simgeler. Yardıma muhtaç birine yardım edebilirsiniz. Yakın çevrenizden biri zor bir duruma düşebilir ve sizden yardım isteyebilir. Sizin yardımınız ile zor durumdan çıkacak olan kişi size bir armağan verebilir ve bunun sayesinde ikili ilişkileriniz daha da güçlenebilir. Karşınızdaki kişiye yardım etmeniz kendinizi değerli hissetmenize ve yardımsever biri olarak görmenize neden olabilir.

Hamileyken Rüyada Patlıcan Görmek

Hamileyken rüyada patlıcan görmek, doğacak olan bebeğin karakteriyle ilgili ipuçları veriyor olabilir. Patlıcan saygı görmeyi, sevilen, düzgün karakterli bir kimse olmayı işaret eder. Hamile birinin rüyada patlıcan görmesi, bebeğin ileride iyi bir eğitim hayatı olacağına ve iş hayatında yüksek mevkileri gelerek adından söz ettireceğine yorumlanır. Maddi, manevi her anlamda yardımlaşmayı seven ve etrafındaki insanlarla sağlam ilişkiler oluşturabilen bir birey olacak olan bebek, ailesi ve arkadaşları ile güzel ilişkiler kurabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön