Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada telefonun kırılması ne anlama gelir? Rüyada telefonun kamerasının, kendiliğinden kırılması ne demek?

  Rüyada telefonun kırılması, kırgınlıkların biteceğine yorulur. Rüya sahibinin iş hayatında başarılar elde edeceği, bu sayede ise mutlu bir hayat süreceği yorumu yapılır. Rüyada görülen farklı detaylar yorumu etkileyebilir. Mesela, rüyada telefonun arkasının kırılmasını görmek, hayırlı bir kısmeti ve yaşanacak güzel gönül ilişkilerini simgeler. İşte rüya ile ile ilgili merak edilen tüm detaylar...

  Rüyada telefonun kırılması ne anlama gelir? Rüyada telefonun kamerasının, kendiliğinden kırılması ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Telefonun Kırılması
  • Rüyada Telefon Ekranının Kırılması
  • Rüyada Telefonun Düşüp Kırılması
  • Rüyada Telefonun Arkasının Kırılması
  • Rüyada Telefonun Kamerasının Kırılması
  • Rüyada Telefonun Ortadan Kırılması
  • Rüyada Telefonun Kendiliğinden Kırılması

  Rüyada telefonun kırılması, rüyayı gören kişinin hayatını engellere takılmadan rahatça yaşamasına delalet eder. Rüyada telefon kırılması, rüyayı gören kişinin kazanç kapılarının artacağına işaret eder. Ancak rüyada bulunan diğer detaylar yorumlamada farklılıklara neden olabilir. İşte "rüyada telefon kırılması" ile ilgili merak edilenler...

  Rüyada Telefonun Kırılması

  Rüyada telefonun kırılması, rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar yakalamasına işaret eder. Rüya sahibinin, yaşam standartlarını yükseltmek için yeni adımlar atacağına ve bu adımların hayırlara kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında da yönetici konumuna yükselmesine işaret eden bir rüyadır. Kişinin iş hayatında elde ettiği zaferlerle yeniden mutluluğa erişeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin lüks bir yaşama kavuşacağına tabir edilir.

  Rüyada telefonun kırıldığını görmek, rüya sahibinin yaşadığı zorlukların, tüm dert ve kederlerinin sona ereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiçbir zorluk çekmeden eline yüklü miktarda para geçmesine rivayet edilir. Rüya sahibinin yakında sevindirici bir haber almasına ve hayallerinin gerçekleşmesine tabir edilir. Kişinin rüyasında telefon kırıldığını görmesi, umudunu kaybettiği anda önüne çok güzel ve hayırlı kapılar açılacağına işaret eder.

  Rüyada Telefon Ekranının Kırılması

  Rüyada telefon ekranının kırılması, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve samimi olduğu bir insanla tatsız bir olay yaşamasına delalet eder. Rüya sahibinin bu insanı hayatından çıkaracağına ve huzur bulacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır beklediği müjdeli bir habere ve bu haberi bir süre daha beklemeye devam edeceğine işaret eder. Bu rüya, kişinin zor ve yoğun günler geçirmesinden dolayı ailesinden uzak kalacağına tabir edilir.

  Başka bir tabire göre; rüyada telefon ekranının kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin zor hayat koşullarıyla mücadele edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin muradının gerçek olacağına ve güzel bir aile kuracağına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna gireceğine işarete eder. Rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına ve hayatına renk katacağına rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı tüm maddi yüklerden kurtulacağına da yorulan bir rüyadır.

  Rüyada Telefonun Düşüp Kırılması

  Kişinin rüyasında telefonun düşüp kırılmasını görmesi, geçirilecek kötü bir döneme delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok üzüleceği, gözyaşı dökeceği bir haber alacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin olumsuz ve tatsız durumlarla karşılaşacağına ve bu durumdan dolayı bir süre mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin düzeninin bozulacağına ve huzurunun kaçacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya rüyayı gören kişinin yaşayacağı stresli günlere tabir edilir.

  Diğer bir rüya tabircisine göre ise rüyada telefonun düşüp kırılması, rüyayı gören kişinin sorumluluklarını yerine getireceğine ve insanlarla yaşadığı problemleri konuşarak telafi edeceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin mücadeleci bir yapıya sahip olmasına ve büyük başarılara ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin dertlerinin sona ereceğine ve yaşadığı tüm sağlık sorunlarını atlatıp şifa bulacağına yorulur. Rüya sahibinin kendine güvenen bir yapıya sahip olmasına ve çok kısa bir süre içinde kendi işinin patronu olacağına rivayet edilir.

  Rüyada Telefonun Arkasının Kırılması

  Rüyada telefonun arkasının kırılmasını görmek, kişinin kazandığı başarılar ile herkesin dikkatini çekeceğine ve ileride saygın bir insan olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin imkanlarının artacağına ve her isteğini dilediği gibi gerçekleştireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük bir atılım yapacağına ve sıkıntılarını geride bırakacağına, ufkunun genişleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin huzurunun artacağına delalet eder.

  Kişinin rüyasında telefonun arkasının kırıldığını görmesi, hayırlı bir kısmetle tanışmaya ve gönül işlerinde mutluluğa, parlak bir geleceğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun zamandan hayalini kurduğu şeylerin her gününün aydınlık ve hayırlı geçeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayırlı ve kıymet bilen bir insan olmasına ve eskiden kendisine yardım eden insanları hiçbir zaman unutmayacağına tabir edilir.

  Rüyada Telefonun Kamerasının Kırılması

  Rüyada telefonun kamerasının kırıldığını görmek, rüya sahibinin azimli ve hırslı yapısından çok sorun yaşadığı bir işin üstesinden sonunda geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatta atacağı adımları daha dikkatli atmasına ve sıkıntı yaşamadan rahat bir hayat devam ettireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatacağına ve onları yalnız bırakmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin emellerine ulaşmasına tabir edilen bir rüyadır.

  Diğer bir rüya yorumcusu ise bu rüyayı; rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile yaşantısında sıkıntı yaşayacak zor günler geçirmesi şeklinde yorumlar. Rüyayı gören kişinin yaşadığı tüm zorluklara inat daha dirayetli bir insan olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tasalandığı maddi sorunları ortadan kaldıracağına ve geçmiş süreçte ailesiyle yaşadığı problemleri de düzelteceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin dünya nimetlerinden faydalanacağına işaret eder.

  Rüyada Telefonun Ortadan Kırılması

  Kişinin rüyasında telefonun ortadan kırıldığını görmesi, uğranılan zararların telafi edilmesine ve moral bulmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu zararlı bir alışkanlığı bırakacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayallerini bir bir gerçekleştireceğine, sağlam adımlarla ilerleyeceğine ve en sonunda huzura erişeceğine delalet eder.

  Rüyada telefonun ortadan kırıldığını görmek, rüya sahibinin şansının ve bahtının açık olacağına ve bu sayede çok büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Rüya sahibinin aktif bir sosyal hayatının olmasına yorulur. Kişinin sosyal hayatında yeni biriyle tanışacağına ve o kişinin rüya sahibi için çok hayırlı bir kısmet olacağına tabir edilir.

  Rüyada Telefonun Kendiliğinden Kırılması

  Rüyada telefonun kendiliğinden kırılmasını görmek, beklenilen bir haberin gelmemesine ve rüya sahibinin bekleyişe gireceğine işarete eder. Rüyayı gören kişinin sevdiği insanlarla arasına soğukluk girmesine rivayet edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin maddi sıkıntı yaşayacağı bir döneme girmesine ve zorlu bir süreç geçirmesine delalet eder.

  Rüyada telefonun kendiliğinden kırılmasını görmek, rüyayı gören kişinin hayata karşı bakış açısının değişeceğine, daha sonra yüzünün güleceğine ve mutluluğu yakalayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin stresten uzak yaşamak için çaba harcayacağına ve kafasının rahat etmesine refah bir yaşama sahip olmasına işarettir. Kişinin rüyasında telefonun kendiliğinden kırıldığını görmesi, karşısına çıkan sorunları mantıklı düşünerek ve sabırlı davranarak geride bırakacağına rivayet edilir.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler