HABER

Şehir merkezinde domuzla güldüren diyalog

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, aç kalan yaban domuzu sürüsü yiyecek bulmak için şehir merkezine indi. Cep telefonu ile o anları görüntüleyen bir vatandaş ise yanına gelen domuza "Birader ne var ne yok, hoş geldin sefalar getirdin" diye seslendi.

Karagözler Mahallesi'ne, saat 23.00 sıralarına yaban domuzları sürü halinde indi. Yüksek kesimlerden ilçeye inerek ana caddede araçların ve insanların arasından geçen yaban domuzları, çöp konteynerlerinin çevresinde dolaştı.

YAKLAŞIK 60 YABAN DOMUZU

Aralarında yavruların da olduğu yaklaşık 60 yaban domuzu, sokak aralarında gözden kayboldu. Domuzları görenler, fotoğraf çekerek sosyal medyada paylaştı.

"BİRADER NE VAR NE YOK?"

Görüntü çeken bir kişi ise yakınına yaklaşan domuza "Hoş geldin, sefalar getirdin. Gel, gel, gel. Elimde bir şey yok. Sen beni yersin bir de. Buraya niye geldin? Tam evcilleştin mi? Birader ne var ne yok" diye seslenmesi dikkat çekti. (DHA)

b9fb92fa63d946f7206a3a9e551417f5

fefb2075f4ec141fa0914ee32c678df0

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
napsınlar.daglar yanınca yıyecek sıkıntısı basladı demek
Güzel insan teşekkürler sana Her canlının ilgi ve şefkate ihtiyacı vardır zamanını ve dozajını ayarlamasını bilene ne mutlu tıpkı bu güzel yürekli insan yaptığı iletişim gibi. yoksa hemen panik tepki ve şiddete başvurup hatta öldürmeye hem de eziyet çektirip süründürme eylemleri bıktık bu kötü yaklaşımlardan artık insanlık insanlığını gizlemesin yok etmesin azınlıkta kalmasın vesselam...
adam sarhoş ama kafa iyi
Geri Dön