MAGAZİN

Semih Öztürk'ün son hali şaşırttı

'Ütopya' programındaki çıkışlarıyla tanınan, Survivor yarışmasıyla da yıldızını parlatan Semih Öztürk, önceki gün sevgilisi Kurretülayn Matur'la birlikte Çeşme sokaklarında görüntülendi. Semih, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi.

Semih Öztürk'ün son hali şaşırttı

Survivor yarışmasının ardından sevgilisi Kurretülayn Matur'la birlikte aşk tatiline çıkan Semih Öztürk şu sıralar Çeşme'de keyif sürüyor. Semih'in yarışma sonrası aldığı kilolar da dikkatleri çekti.

Muhabirlere açıklama yapan Semih; 'Orada 12-13 kilo vermiştim. Gelince hızlı bir şekilde 7-8 kilo aldım. Bunlar dönemsel, hızlı tempoyla kilo vereceğim' dedi. Ada günleri hakkında da konuşan Öztürk, 'Kendini bilmezlerle mücadele ettim. Benim Survivor'ım çok daha zor başladı. Sakatlık sebebiyle herkesten çok daha zor bitti' ifadelerini kullandı.

BEYAZPERDE'DE OLACAK

Geçtiğimiz günlerde Tuğba Özay'ın yeni albümü 'Pes Etme'nin lansman gecesine sevgilisi Kurretülayn ile beraber katılan Semih, yeni bir film projesi olduğunu ve tam kendisine uygun bir rol ile sinemada yer alacağını açıkladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler