MAGAZİN

Seren Serengil’den Seda Sayan’a filtre göndermesi!

Seren Serengil’den Seda Sayan’a filtre göndermesi!

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yorumculuk yapan Seren Serengil sosyal medyadan yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. Seda Sayan ve Safiye Soyman’ın kullandığı sosyal medya filtresini kullanan Serengil ünlü sanatçılara gönderme yapmayı ihmal etmedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı mayolu pozuyla gündem yaratan Seren Serengil, yeni bir tartışmayı başlattı. Aile dostlarıyla çıktığı tekne tatilinden dönen Serengil, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel sanatçı Seda Sayan’a filtre üzerinden gönderme yaptı. Serengil'in eğlenceli halleri takipçilerinden tam not aldı.

‘ONLAR GENÇ DURUYOR’

SEREN SERNEGİL2

Sosyal medya hesabından kullandığı filtrelerle kullanıcıların diline düşmekten kurtulamayan Seda Sayan bu sefer de Seren Serengil’in hedefi oldu. Safiye Soyman ve Seda Sayan’ın filtresini kullanan Serengil gönderisine, “Çocuk Sero! Bu filtreyi daha çok Safiye ve Seda kullanıyor. Onlar genç duruyor ama” notunu düştü. Serengil’in paylaşımı takipçilerini gülümsetmeyi başardı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön