MAGAZİN

Seren Serengil Gülben Ergen'in bacaklarını paylaştı

Zayıflamak için üst üste ameliyat olan ve sağlığını riske atan Seren Serengil uzun süredir kavgalı olduğu Gülben Ergen'in bacaklarını paylaşınca gündem oldu.

Seren Serengil Gülben Ergen'in bacaklarını paylaştı

Sunucu Seren Serengil, sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Serengil, Instagram hesabından kendi selülit kreminin reklamını yaptığı paylaşımda Gülben Ergen'in fotoğrafını kullandı."

Serengil, Ergen'in turuncu mayolu fotoğrafını paylaşarak, "İleri derecede portakal görünümlü, yağ bağlamış bacaklarda çok etkili selülit kremimi mutlaka deneyin" ifadelerini kullandı.

Serengil'in Gülben Ergen'in fotoğrafını rencide edici şekilde kullanması sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

seren-den-kavga-cikaracak-gulben-ergen-paylasimi-14301183_7827_m

Seren Serengil son olarak zayıflamak için olduğu ameliyatlardan sonra sağlığından olmuş ve 46 kiloya düşmüştü. Serengil, hastanede çekildiği bir fotoğrafını "Nefret ederdim kilodan, hala da ederim. Ama şu an bana deseler ki yüz kilo olacaksın eskiye dön, koşa koşa dönerdim" notuyla paylaşmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
seren hanım.gülben ergen belli bir yaşa geldi.çocuk doğurdu.mutlaka vücudunda deformeler olacaktır.acaba siz hiç aynaya balıyormusunuz.kunta-kinte gibi olmuşsunuz.
Kadın 3 çocuk anası sense bir kedi sahibi. Yalnız öleceksin noktaaaaa
kimin yalnız öleceğini Allah bilir kardeş
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler