Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sevgilisini teknede başka bir kadınla aldatıyordu! Kız arkadaşı gelince yanındaki kadını böyle aşağıya attı... O anlar sosyal medyada çok konuşuldu

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir ihanet görüntüsü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Görüntüler bir adamın teknenin güvertesinde bir kadına sarılmasıyla başladı. Ancak devamında tekneye bir başka kadın daha geldi. Sevgilisinin geldiğini gören adam ise sarıldığı yanındaki kadını tekneden aşağıya attı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir video çok konuşuldu. Teknede bir başka kadınla yakalanan adamın kız arkadaşını görünce verdiği tepki sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Sevgilisinin öfkeyle tekneye geldiğini gören adam yanındaki kadından kurtulmak için hızla suya attı. O anlara yorum yağdı.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı görüntülerin kurgu olduğunu iddia ederek duruma tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İyi yaptı" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Babaanneme kurgu değil diye izlettiğim video" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler