Şevket Çoruh'a saldırıda yeni görüntü ortaya çıktı

Arka Sokaklar'ın başarılı oyuncusu Şevket Çoruh geçtiğimiz günlerde saldırıya uğramıştı. Çoruh'a saldırı anından yeni görüntüler ortaya çıktı.

İzmir'de oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu; köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları kişilerin saldırısına uğramıştı.

Ünlü oyuncuların restoranda saldırıya uğradığı anların yeni görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde Şevket Çoruh'un, tekme tokat dövüldüğü ve gruptan kaçmaya çalıştığı anlar yer aldı.

844179db76e34e60fce35a8542731716

Oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu, cumartesi akşamı İzmir'de sahneledikleri tiyatro oyununun ardından organizatör Serhat Aydoğdu ile birlikte yemek için Alsancak'taki restorana gitti. Çoruh ve beraberindekiler, restoranın önünde, köpeğe eziyet eden grubu uyardı. Bunun üzerine gruptakiler, Çoruh'a ve organizatöre saldırdı.

f079c7dc5a1e581d20fd91561028b041

Çoruh'un dövüldüğü noktadaki güvenlik kameralarının tadilat nedeniyle kayıt yapmadığı belirlenirken, olayla ilgili yeni görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde Şevket Çoruh'un, arkasına kalabalık grubu alan kişi tarafından tekme tokat dövüldüğü, bu sırada Çoruh'un kaçmaya çalıştığı, saldırgan grubun da oyuncunun peşinden koştuğu anlar yer aldı.

DHA/Davut CAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
kendini sette sandı heralde. yönetmen= ''şimdi şevketcim adamlar geliyo, sana dayılanıyo. sen de bi güzel dövüyosun hepsini''
Köpeğe eziyet eden şerefsizler, tabiki insanada saldırgan olur,çünkü böyle insan kılıklı yaratıkların temel özellikleri bellidir.Mesela, ağacı kesinlikle sevmezler, hayvanlara düşmandırlar.Kadınlara asla saygı duymazlar.Ve bu tip insan kılıklı namussuzlar bu toplumda biraz fazlacalar.O sebepten, devlet acil en ağır cezaları çıkararak yürürlüğe koymaz ise, bu tip insan kılıklı yaratıkların soylarını azaltamayız nokta...
o ceza yı verecek olanlar da aynı soydan olunca ...
Yapılan çok iğrenç aşağılık bir saldırı ama dizideki gibi kafa tutunca gerçekte zarar görüyorsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler