MAGAZİN

Şeyma Subaşı'nın kızının mayosunun fiyatı olay oldu

Lüks hayatıyla gündemde olan Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın mayosunun fiyatı olay oldu.

Şeyma Subaşı'nın kızının mayosunun fiyatı olay oldu

Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı lüks tatilleriyle dikkat çekiyor. Son olarak özel jet bulamadıkları için bir yolcu uçağının tüm koltuklarını boş şekilde kiralayan Subaşı ve sevgilisi gündemden düşmüyor.

Uzun süredir Bali'de kızı ve sevgilisiyle tatil yapan Subaşı yaptığı paylaşımlarla olay oluyor. Subaşı'nın kızı Melisa'nın giydiği bir mayonun fiyatı da gündeme geldi. Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa'nın mayosunun 2 bin TL olduğunu duyanlar şoke oldu.

Ekran Alıntısı

Sosyal medyada Subaşı'na yine eleştiri yorumları yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
bu kadının TÜRK toplumuna ne gibi faydası var bilen varsa bana yazsın...saygılar
bize ne ne yaparsa yapar .Türklükle ne alakası var
insanlığa ne faydası var
@ercan35844 bir toplumu yıkmanın en kolay yolu !! özendirme , ayrımcılık , çabuktan zengin olma , ( helal haram demiyorum ) bir başkasının emeğini çalma ve sonuç ...
@ercan35844 Yararı değil, zararı bile olduğu söylenebilir. Prestij anlamında, toplumun öne çıkardığı marka kişiler anlamında pek iyi bir sembol değil.
Onun storylerini izledikçe korona ın bir oyun olduğunu anlıyorum kadın dünyayı geziyor ve sürekli kalabalık partilerde maskesiz mesafesiz sağolsun kaygımız azaltıyor
@yilmaz_23 Helal haram dememeniz normal. Zira, insanlar kendi yaşam koşullarına endeksli helal haramlar icat ediyorlar. İki emek vermeyenden demirbaşları elinde bulunduran diğerinin üzerinde hüküm kuruyor mesela. O, ona borçlu oluyor. Niye? Çünkü, demirbaşları bulunmuyor. Mekanik araçlara sahip değil. Bir şey sorunca beriki sahibi olduğunu söylüyor. Hakkım deyiveriyor. Oysa kendisi de ona emek vermemiş aslında. Ya babadan kalmış ya başkasından. Yani, insanların helal haram ayrımı da kendi koşullarına endeksli olarak ortaya çıkıyor.
kadın ilik gibi ne yapsın parayı bulma yöntemini çözmüş helal olsun.
Kızın geleceği parlak ! şimdiden belli .
@sokrates35 Belki kısa zamanda çöpe boylayacak olan bir mayoya 2 bin lira vermek israf sadece.
Geri Dön