Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sherlock Holmes'in yıldızı Benedict Cumberbatch'ın yeni dizisi Eric'in afişi paylaşıldı! Beğeni topladı

  Benedict Cumberbatch'in yeni dizisi Eric'in yeni afişi paylaşıldı. Netflix'te yayınlanması için geri sayımın başladığı dizinin afişi ünlü oyuncunun hayranları tarafından beğenildi. Dizinin 30 Mayıs'ta gösterime girmesi bekleniyor.

  Abi Morgan'ın yaratıcılığını üstlendiği 'Eric' dizisinin başrolünü Benedict Cumberbatch üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda Gaby Hoffman, McKinley Belcher III, Dan Fogler, Phoebe Nicholls, Clarke Peters, Ivan Howe, David Denman, Bamar Kane, Adepero Odyue, Alexis Molnar ve Roberta Colindrez gibi isimler yer alıyor.

  ERİC DİZİSİNİN KONUSU

  AFİŞ

  "Eric", bir kuklacı ve çocuk televizyonu yaratıcısı olan Vincent'ın hikayesini anlatıyor. Vincent, oğlu Edgar'ın okula gitmek için evden ayrıldığı bir sabah kaybolması üzerine derin bir çaresizlik içine düşer. Edgar'ı bulmak için mücadele ederken, Vincent umutsuzca oğlunun çizdiği mavi canavar kuklası Eric'e tutunur. Vincent, Eric'i televizyona çıkararak oğlunu geri getirebileceğine inanır. Ancak bu süreçte, Vincent'ın davranışları giderek daha yıkıcı hale gelir ve ailesiyle, iş arkadaşlarıyla ve dedektiflerle ilişkileri zorlanır. Eric, Vincent'ın tek müttefiki ve gerçeklikten kopuşunun bir yansıması haline gelir.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler