MAGAZİN

Sibel Can 'Kış Masalı'nda

Sibel Can çok yakında piyasaya çıkaracağı yeni albümü 'Galata'nın ilk klibini 'Kış Masalı' adlı şarkısına çekti.

Sibel Can 'Kış Masalı'nda

İlk kez yılbaşı gecesi birtelevizyon programında söylediği şarkının internette tıklanma rekorukırması ve dinleyicilerinden gelen yoğun istek üzerine kliplendirenSibel Can, Kartalkaya'daki Kaya Palazzo Oteli'nde kamera karşısınageçti.

Yönetmen Tamer Aydoğdu'nun doğanın tüm güzelliklerini de yansıttığımuhteşem resimlerle çektiği klip, çok yakında televizyon kanallarında dönmeye başlayacak. Söz ve müziği Adem Gümüşkaya'ya ait olan Kış Masalı'nın klibinde Sibel Can şarkısını okurken, izleyicisine de tam bir kış masalı yaşatacak. DMC etiketiyle müzikmarketlerdeki yerini alacak olan Galata'da Sezen Aksu, Adem Gümüşkaya, Halil Sezai, Berksan, İsra Gülümser, Amr Mostafa, Neşe Şen, Cem Yıldız, Fettah Can, Cansu Kurtçu, Serdar Ortaç adlı müzik dünyasının önemli isimlerinin imzası bulunuyor. Yeni albümün fotoğraf çekimleri için Galata, Galata Köprüsü, Taksim, Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı'nda Güneş Kazdal'ın objektifinin karşısına geçen Sibel Can, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu sarki Sibel Can'in degil ki resmen kari ustune yatti boyle sacmalik olamaz her yerde benim sarkim diyor ADEM GUMUSKAYA'nin sarkisi bu!!
işte adem gümüşkaya şarkı kendinde tutmayınca satmıştır.Yazık işte yyarın sibel söyleyecek millete şarkı reklam olacak adem gümüşkayayı kimse tanımıcak.
Harika
Diğer Haberler