MAGAZİN

Sibel Can oğlu Engincan Ural için 1.5 milyon dolara ev aldı

'Arabesque' albümüyle son dönemlerin çıkış yapan sanatçısı Sibel Can, Hakan Ural'dan olan oğlu Engincan Ural'a ev almak için 1.5 milyon doları gözden çıkardı.

Sibel Can oğlu Engincan Ural için 1.5 milyon dolara ev aldı

Farklı giyim tarzıyla zaman zaman magazin muhabirlerinin hedefi olan Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural İstanbul'a yerleşiyor. Geçtiğimiz hafta ABD'den İstanbul'a dönen Engincan Galata'da tarihi Doğan Apartmanı'nda annesinin kendisine hediye ettiği evde oturacak.

Geçen yıl Miami Üniversitesi Yatırım Danışmanlığı Bölümü'nden mezun olan Engincan Türkiye'ye ara ara gelerek Cihangir, Galata ve Balat bölgesine binaları satın alıp, satma işlemleri yaptı. Çocukluğundan beri Galata Doğan Apartmanına hayran olan Ural, annesine bunu her seferinde dile getirdiği söyleniyor. Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın da oğluna büyük bir jest yaparak 1.5 milyon dolara daire aldığı konuşuluyor.

Daireyi ilk başta yeniden dekore edip satmayı düşünen Engincan bu kararından vazgeçerek eve yerleşti. Apartmandaki dairelerin fiyatı ise 1.5 ile 3 milyon dolar arasında. Binada ayrıca Okan Bayülgen, Teoman, Şener Şen ve Tarkan'ın da daireleri olduğu biliniyor.

DOĞAN APARTMANI HİKAYESİ
Doğan Apartmanı İstanbul'da Beyoğlu'nda Serdar-ı Ekrem sokağında 1895 yılında yapılan İtalyan Mimari tarzında bir bina. Şu anki ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent'in İsviçre'de dağda kayak yaparken ölen oğlundan (Doğan Taşkent) almıştır. Bina aynı kişi tarafından 51 daire ve 2 dükkâna ayrılarak satışa çıkartılmıştır.Galata yöresinde görülmeye değer binalardandır. Muhteşem manzaralı dairelerde birçok film çevrilmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Keşke oğluna birkaç parça da erkek giysisi alsaydı :)
nasıl bir kazanç bu bu ülkeye ömrünü veren bilim insanları eğitimciler vatanı koruyanların rüyalarında göremeyecekleri miktarlar bunu düzeltecek birileri yokmu adaletsizlik gelirde adaletsizlik
GARİBAN MİLLET 40-50 BİN LİRAYA KONTEYNER EV BULAMAZKEN BUNLAR 3-4 TRİLYONLUK EV ALIYORLAR ÜLKEYE ADALETE BAKK...
Geri Dön