MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sinem Kobal kardeşinin doğum gününü kutladı, görenler çok şaşırdı! Meğer Selena'da o da oynamış

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu Sinem Kobal bu defa kardeşi ile pozlarını peş peşe paylaştı. Kardeşi Kerem Kobal'ın doğum gününü kutlayan ünlü ismin bu paylaşımı çok konuşuldu. Kobal'ın kardeşiyle bir dönemin efsane dizisi Selana'da birlikte rol aldıkları ortaya çıktı.

Sinem Kobal kardeşinin doğum gününü kutladı, görenler çok şaşırdı! Meğer Selena'da o da oynamış

Kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan ve Lalin- Leyla adından iki kızı olan Sinem Kobal bir süredir çocuklarıyla ilgilendiği için ekranlara ara vermişti.

Gelen teklifleri değerlendiren Kobal şimdilerde ekrana dönmek için hazırlık yapıyor. Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim bu defa kardeşi ile pozlarını peş peşe paylaştı.

sinem kerem

Kardeşi Kerem Kobal'ın doğum gününü kutlayan Sinem Kobal'ın paylaşımı dikkat çekti. Kobal'ın kardeşiyle bir dönemin efsane dizisi Selana'da birlikte rol aldığı ortaya çıktı.

KEREM

Kerem Kobal Selana dizisinde Selin'in sevgilisi Atacan karakterine hayat vermişti. Sinem Kobal'la bir reklam filminde de yer alan Kerem Kobal'ın ekran macerası ablasından kısa sürdü.

selena 1

Kerem Kobal daha sonra Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

selena 2


Vitrin

En Çok Aranan Haberler