Demet Akalın ve Okan Kurt boşandı! İşte boşanma davasından detaylar

Evlerine haciz gelmesinin ardından boşanma kararı alan Demet Akalın ve Okan Kurt bugün adliyeye geldi! Mahkemeye ayrı ayrı gelen Akalın ve Kurt açıklama yapmadı! İşte duruşmadan detaylar

Demet Akalın ve Okan Kurt boşandı! İşte boşanma davasından detaylar

Okan Kurt'un aile şirketi Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle dün Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi gerçekleştirilen ünlü çift, 6 yıllık evliliklerini 10 dakikada sonlandırdı.

Hürriyet'in haberine göre; boşanacakları haberi sabah saatlerinde magazin gündemine bomba gibi düşen çiftin avukatları saat 13.30 sıralarında Beykoz Adliyesi'ne gelerek anlaşmalı boşanma davası açtı.

1

Boşanma dilekçesiyle birlikte mahkemeye bir protokol sunuldu.

HİRA'NIN VELAYETİ DEMET AKALIN'A!

Protokolda çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. 4 yaşındaki kızları Hira'nın velayetinin ise anne Demet Akalın'a verildiği kaydedildi.

2

Saat 15.30 sıralarında ise Demet Akalın ve Okan Kurt ayrı ayrı adliyeye geldi. Beykoz Aile Mahkemesi'nde görülen duruşma hemen bitti. Akalın ve Kurt, hakimin “Boşanmak istiyor musunuz" sorusuna “Evet" yanıtını verdi. Mahkeme hakimi de çifti 'şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşadı.

5b97b86dc03c0d19dc6bc757

BOŞANMA TALEBİ KİMDEN GELDİ?

Çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı" sorusuna “Yok" demekle yetindi. Okan Kurt ise “Hayırlı olsun" diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi.

5b97bf80d3806c2584435ba6

6 YIL ÖNCE EVLENDİLER

Demet Akalın ve Okan Kurt, 23 Nisan 2012 tarihinde nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Hira isminde bir kızları dünyaya gelmişti. Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Villada bulunan televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu bazı eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 48 yorum
haciz geldi malları tam gitmesin diye danışıklı döğüş yaparak boşandılar gelinde külahımıza anlatın
Demetin mallarını kurtarmaya çalışıyorlar!! Okan zaten karabatak olmuş Hızlı hareket ediyorlar.
Para Bitti Aşk Bitti , lanet olası hayat
görgüsüzlüğün sonu
para bitti ask bitti olmus :)
adamın işleri batık. malları kaçırmak için naapsınlar. kim olsa aynısını yapar. adamın üzerine bişey yoktur zaten. demette malından olmasın diye anlaşmalı boşanma yani biraz dalavere.
okan kerimcan durmazı alsın ondada para çokkkkk
La mallar gitmesin diye boşanıyorlar.
reklam kokan hareketler bunlar dün boşanmaya karar verip 10 dk da boşanmak millet saf ya mal mülk için neler yapıyolar
çok bile evli kaldılar da o değil haciz falan gelince demet diğer malları kurtarmak için mecburen boşandı eee para vardı aşk vardı para bitti aşk bitti düştüler malların derdine .
Demeti defalarca dinlemeye gittim, Okan Kurt karısını o kadar çok severki o sahnedeyken gözlerinin içine bakar alkol kullanmaz eşine sahip çıkan birisidir. Umarım formalitedir.
Yahu Demet Akalın öyle bir insan mı?Dünyalar kadar insana yardım ediyor fakiri fukara ya çoluğa çocuğa hasta ya ne kadar kötü insanlarsınız ykına yapacaksınız zil takıp oynayacaksınız boşandılar diye ben inanıyorum her şey düzelecek tekrar beraber olacaklar Allah kimseyi böyle şeylerle sınamaz.
çıkar evliliği bu kadar sürdü demek ki
Aylardır boşamacak boşanacak diye diye sonunda boşattınız sayın medya
paragoz demet para bitince evlilige paydos pislik sanatci normal yanii
çok saçma ve inandırıcı değil. altında başka şeyler var gibi
ADAM ZATEN BESLENMEYE GELMİŞTİ ÇAKAL .
MEMLEKETİN HALİ DEMETİN BOŞANMASI KADAR KONUŞULMUYOR YA YAZIKLAR OLSUN.
hemen bosanilir mi be ben boyle satis gormedim
Tv tv karısının peşinde dolaşacağına işinin peşinde dolaşsaydı
para bitti aşk bitti☹️
okan bey de giderli şakılardan nasibini alacak gibi
Demet Akalın mallarını kurtarmak için böyle bir oyuna gitmiştir. Boşanınca eve gelen hacizler kalktı.
bu okan'ı hiç iyi günler beklemiyor bence.150 milyon borç ne yaa.milletide batırdı kendi de battı.kesin yurt dışına kaçar.
Para bitti ask bitti Klasik Emru gündeş vakası daha Aldıkları kocalarını görüyoruz askmıs sevgiymis bilmem neymis ulan suna kısaca para deyin İnsanın yanından gecmeye korktugu tipsizler bu ülkede parası ile ne kadınlarla geziyor İnsanlar mal deyil neyin ne oldugunu çok iyi biliyor Lamborcini ile gezen ablamız bu saaten sonra Sahinlemi gezecek Konserinde botunu gösterip 20 bin dolar nasıl diyecek
ülkede bu kadar sorun varken buna mı üzülelim hayret bısey
Allah herkesin yardımcısı olsun. Sadece duyduklarimizla konuşuyoruz. Allah bilir herkes neler yaşıyor...
zengın kocam vAR dıye hava aytarken iyidi dimii para bıttı ask bıttı yapdın hemen kadınlar pıslıkdır herzaman
formalite formalite
Azda değil 150 trilyon ( milyon ) kadın haklı arkadaşlar
iyi günde kötü günde sorusunu boşuna soruyor memurlar özellikle kadınlara sorulmamalı
para bitti aşk bitti
bunlar böyle iste para uzerine kuru evlilikler para yoksa kimse gözünün yasina bakmaz.para bitti ask bitti.hey yavrum hey
Allah her şeyin hayırlısını nasip eylesin.
para bitti aşk bitti
hristiyanlarda evlenirken bir laf var.''iyi günde ve kötü günde.hastalıkta ve sağlıkta'' tamda bu konuya uydu.demet akalın evlenirken parası için evlenmişti.şimdide parası yüzünden boşandı
kadın gece gündüz demeden çalışıyor alnın teriyle kazanıyor türkiye de en iyi pop sanatçısı tırnaklarıyla geldi bugüne kadar hiç duydunuzmu ahlaksızca bir olayını gayet edepli bir anne bu dünyada herşey bizler için bizim başımızada gelebilirdi RABBİM kimseye yaşatmasın . lütfen acımasızca yargılamayalım yok onu giymiş yok bunu yahu bu kadın çalışıyor tabiki alıcak giyicek. bu dünya sınavdünyası rabbim kimine çok verir kimine az boşanma olayı ise kendı aralarında bu bizi ilgilendirmez cocugu var tabikicocugunu kendini düşünücek.neden insanların hayatlarına hükmetmeyi çok seviyoruz..?
@ooooo_kalpagrisi_ooooo lan nesi en iyi pop sanatçısı,varoştan gelme sonradan görme bi tip işte..bütün şarkılarının müzigi aynı,sadece sözler farklı
çakal okanın elinde çentikli iphone var , onuda alın :)))))
Devlet bunların yanına mı bırakacak acaba, son 2 yıl içinde yapılan tüm para ve mal transferleri incelenmeli. Bariz mal kaçırıyorlar. Ohhh ne güzel milletin parasını verme karına aktar herşeyi sonra boşan malları kurtar.
yok bu mal kaçırma kurtarma boşanması bir günde nasıl mahkeme olunuyor?
Diğer Haberler