HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: İsrail-Gazze sınırında Türk gazetecilerin yakınına füze düştü!

İçerik devam ediyor

Son dakika haberi: İsrail-Gazze sınırında Türk gazetecilerin bulunduğu alana füze düştü. Saldırıda iki Türk gazeteci hafif yaralandı. Bölgede görev yapan Adem Metan korku dolu anların görüntülerini paylaştı.

Son dakika: İsrail’in Sredot kentinde aralarında Türk gazetecilerinde bulunduğu bölgeye roket düştü. Bölgede görev yapan Adem Metan korku dolu anların görüntülerini paylaştı. Adem Metan, Volkan Kayalar ve İsmail Coşkun’un da aralarında bulunduğu gazetecilerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Görüntülerde füzenin patlama anı ve gazetecilerin kaçış anları kameraya anbean kaydedildi. Habertürk TV canlı yayınına katılan ve saldırı sırasında roketin düştüğü bölgede olan Çetiner Çetin, iki gazetecinin hafif yaralandığını ve kontrol için Tel Aviv'de hastaneye gideceklerini söyledi. Çetin "Alarmlar çaldı. O andan itibaren farklı noktalara gitmek istedik ancak vaktimiz olmadı. Akşam saatlerinde gelen 2 füzeden biri 20 metre yakınımıza düştü." şeklinde konuştu.

adem2

"ROKETLERİ GÖRDÜK"

Yaşanan dehşet anlarını aktaran Adem Metan ise "Roketleri gördük ancak kaçamadık. Kulağımda inanılmaz bir çınlama var. En azından bu şekilde atlatabildik." dedi.


Express


En Çok Aranan Haberler