Son dakika: Milli Savunma Bakanlığı duyurdu! Şehit sayısı yükseldi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Barış Pınarı Harekât Bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerle çıkan çatışmada bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz." denildi. Milli Savunma Bakanlığı 2 askerimizin daha şehit olduğunu duyurdu ve şehit sayısı 3'e yükseldi.

Son dakika: Milli Savunma Bakanlığı duyurdu! Şehit sayısı yükseldi

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekât bölgesinde PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olduğunu açıkladı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Barış Pınarı Harekât bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerle çıkan çatışmada 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

MSB AÇIKLADI: 2 ASKER ŞEHİT

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Zeytin Dalı Harekât Bölgesindeki bir üs bölgemize 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlece yapılan havan saldırısında iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur." denildi.

Okuyucu Yorumları 117 yorum
Kim için ne için? burda keyif öaran suriyeliler içşn mi?
Senin Rahat Bir Şekilde Klavye Delikanıgı Yapman İçin
Hayır Suriyelileri bahane ediyoruz bunu anlayamadiniz mi? Amac suriyelileri gondermek degil kendimizi guvene almak, yılanın basini kucukken ezmek. Bugun bunu yapmazsak yarın 200 şehit 300 şehit veririz. Allah yardımcımız olsun, şehitlerimizin mekanı cennet olsun.
Mardin için Antep için Urfa için VS. Tüm güneydoğu hattı dahası Türkiyem için. At gözlüğüyle bakmayı bırakın artık olaylara. 3000 TIR mühimmat ve 70bine yakın terörist..
@coban_ahmet_1977 ..TÜRK MİLLETİ DEMEKTEN İMTİNA EDEN BİR BAŞ İDARECEMİZDEN BAŞKA NE BEKLENİRKİ..?!!..
Konuyu daha anlamamış
Boş yapma kendi sınır güvenligin için oradayız
bu zamanda müdahale etmezsek yarın onlar bizim güneydoğu anadolu topraklarına gireceklerdir. amaçlarını çürümemiş gerek
Oncelikle kim icin ne icin olursa olsun bizim devletimizi askerimizi desteklememiz gerekiyor. Hayır sadece suriyeliler icin degil. Sadece dogudan kantilden gelen teroristlerle yillarca mucadele ettik simdi sinirimiz tamamen teroristlerle kaplanmak isteniyor bunun ilerde dogurabilecegi sonuclari tahmin edebiliyorsundur en azindan devlet tahmin edip onceden onlem alıyor. Allah devletimize milletimize zevallik vermesin.
coban_ahmet_1977 senin herhalde dünyadan bir habersin,bizim vatanımız Suriyelilere en ibaret değil. herkesi savunmak için gittiler. senin gibileri bile.!!
terörle aramıza mesafe koymak için abim. 1977 sanırım doğum tarihin. çok ça büyüksün o zaman benden. öncelikle ben dahil türkiyede suriyelileri istemiyoruz. o bölgeden sürekli bir tehdit altındayız. orayı terörden temizleyip, suriyelileri geri yollayıp, o bölgede bize minnet borcu olan isinsanlar bulundurmak için. söz konusu o insanlar terörle aramızda kalkan olacak.
allah rahmet etsin. mekanı cennet olsun.ailesine allah sabırlar versin.vatanımız sağolsun.
NUR İÇİNDE UYU AZİZ ŞEHİDİMİZ KARDEŞİMİZ VATAN SAGOLSUN AİLESENE YAKINLARININ TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAG OLSUN VAZGEÇMEYECEZ TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTTU YOKTUR ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler