MAGAZİN

Son Yaz 3. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Son Yaz'da Savcı Selim'i şoke eden Akgün gerçeği

Fox TV'nin yeni yıldaki iddialı dizisi Son Yaz'ın 3. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerde oynadığı Son Yaz'ın 3. bölümünde Savcı Selim, Akgün'ü himayesinden çıkarıyor. Akgün'ün babası olan organize suç lideri Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'ya "Oğlumu neden sana emanet ettiğimin asıl sebebini duy. İnsan geçmişini saklayabilir ama ondan kaçamaz" diyerek bir mektup veriyor. Peki Son Yaz'daki sır mektupta ne var?

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz 3. bölümüyle 15 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek. Çekimleri Çeşme ve Alaçatı'da yapılan Son Yaz'da Ali Atay'ın canlandırdığı idealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara ile Akgün arasında şaşırtan gelişmeler yaşanacak. Akgün'ün babası olan suç örgütü lideri Selçuk Taşkın, Savcı Selim'e bir mektup vererek oğlunu neden ona emanet ettiğini açıklıyor.

sonyaz1

SON YAZ 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken, Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler.

Son Yaz_2 (7) (1)

Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından, Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır.

Son Yaz_2 (4) (2)

Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini, onun için yalan söylemeyeceğini söyler. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir.

Son Yaz_2 (6) (1)

Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım edecektir.

Son Yaz_2 (5) (1)

Akgün, yapayalnız kalmıştır. Gideceği hiçbir yer olmadığı için savcının evinde kalmış olsa da bu durumu gururuna yedirememektedir.

Son Yaz_2 (2) (1)

Adalet Sitesi’nden kaçmalı, yoluna tek başına devam etmelidir ve bunu yaparken de öldürülmemeyi başarmalıdır.

Son Yaz_2 (3) (1)

Akgün, bir çıkış yolu ararken, İstanbul’dan tanıdık bir yüzle karşılaşması, bütün sorunlarını çözebilecek bir fırsat olarak karşısına çıkar. Ancak işler kontrolden çıkar ve karşısına çıkan bu fırsat Akgün’ün ve hiç istemediği halde Yağmur’un başını derde sokacak bir belaya dönüşür.

Son Yaz_2 (1) (1)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön