Mynet Trend

Sosyal medya bu düğünü konuşuyor! Pilav makinasıyla evlenen adam 4 gün sonra boşandı

Endonezya’da yaşayan Khoirul Anam isimli adam, uzun yıllar boyunca mutluluğu arıyordu. Çocukluğundan beri en sevdiği yemeğin pilav olduğunu belirten Anam, aradığı aşkı bir pilav yapma makinasında buldu. Anam’ın mutluluğu sadece 4 gün sürdü ve sosyal medyanın gündemine oturan düğün boşanma ile sonuçlandı.

Sosyal medya bu düğünü konuşuyor! Pilav makinasıyla evlenen adam 4 gün sonra boşandı

Khoirul Anam isimli Endonezyalı adam pilav yapma makinasıyla evlenecek kadar kadar pilavlara karşı özel bir bağ hissediyordu. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Anam, düğününden fotoğraflarını paylaştı. Uzun bir süre boyunca pilav yapma makinalarıyla ilgili güzel şeyler duyduğunu ifade eden Anam, bir makinaya aşık oldu ve üzerine duvağa benzeyen bir örtü örterek sonsuz bağlılığını ilan etti. Facebook’ta düğününü paylaşan Anam, gerekli belgeleri imzaladığı ve yeni gelini kapağından öperken çekilen fotoğraflarını yayınladı.

MUTLULUĞU KISA SÜRDÜ

kapak pilav pişirici

Pilav yapma makinasıyla evliliğini sosyal medya hesabından paylaşan Anam’ın mutluluğu kısa sürdü. Makinanın düğünden 4 gün sonra bozulması çiftin boşanmasına neden oldu. Anam yeni bir makina arayışı için kolları sıvadığını ifade etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Sana o kadar dedik evlenme diye pirinç makinesinden sana avrat olmaz diye bak 4 gün bile dirdirini çekemedin sana karşı köy den namuslu serefli bulgur makinesini al dedik ama dinlemedin şimdi pirinç makinesine ayda 1 kg pirinç nafaka odede aklın başına gelsin eee baban kurufasulye ve nohut anneni dinlemesen sonu budur işte sen kimsin pirinç zengin ailedir alsaydın gariban bulguru musmutlu hayatın olacaktı
ulen hiç üşenmedinmi bunu uzun uzun yazana kadar be gerçekten tebrikler
adam erinmemiş ne yazmış be bide güzel olmuş
sıyıran sıyırana
ne kullanıyor acaba, güzel kafa
Geri Dön