Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu itirafı konuşuyor! 40'tan fazla ülkeden sevgilisi olduğunu söyledi... "Yatak odasında en iyisi"

  Sosyal medyadan yaptığı itirafla dikkatleri üzerine çeken Coco Bae isimli bir kadın 40'tan fazla ülkeden sevgilisi olduğunu dile getirdi. Bae, yatak odasında Latin halklarının daha iyi olduğunu söyleyince sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

  Avustralyalı sosyal medya fenomeni Coco Bae, 40'tan fazla farklı ülkeden erkeklerle sevgili olduğunu söyleyerek bir anda popüler oldu. Sevgili olduğu kişilerin sahip oldukları etnik kökenlerin kendisi için önemli olduğunu ifade eden Bae, "Amerika, Kanada, İngiltere, İsrail, Avustralya, Haiti, El Salvador, Hollanda, Norveç ve Yunanistan'ın yanı sıra Fransa, Belçika, Almanya, Danimarka, İrlanda, Belize, Cibuti, Nikaragua, İtalya, Guatemala, İsviçre, Arnavutluk, Brezilya. Hindistan, İspanya , Peru, Lübnan, Cezayir, Hırvatistan, Sırbistan. Ermenistan, İskoçya, Ukrayna, Yeni Zelanda ve Arjantin'den sevgililerim oldu. Hatta emin olmamakla birlikte Honduras, Kosta Rika, Tayland, Rusya , Kolombiya'dan sevgililerim de vardı. Farklı kültürlerin birbirindne değişik alışkanlıkları var. Yatak odasında en iyisi Latinler" dedi.

  1

  Latin halklarının daha samimi ve eğlenceli insanlar olduğunu vurgulayan Bae, "Brezilya'daki sevgililerim birlikte olmaktan en keyif aldığım kişilerdi. Sadece eğlenmek için hazırdılar; ne şekilde olursa olsun" diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler