Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn’e yaz erken geldi! Islak tişörtünün içine iç çamaşırı giymeyince...

  Sosyal medyada ‘Barbi’ lakabıyla tanınan ve yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan fenomen isim Apollonia Llewellyn yine limitleri zorlayan bir paylaşıma imza atarak dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyada sıklıkla cesur pozlarını paylaşan fenomen isim bu kez ıslak tişörtüyle kamera karşısına çekti. Tişörtünün içine iç çamaşırı giymeyen Llewellyn’in gönderisi kısa sürede gündem yarattı.

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn yaz mevsimine erken girdi. Fenomen isim plaja hazırlık yaptığı sırada çekilen bir fotoğrafıyla takipçilerinden tam not almayı başardı. Llewellyn tamamen makyajsız bir şekilde sarı iç çamaşırı altı ve beyaz tişörtüyle poz verdi. Llewellyn’in sütyensiz halleri sosyal medyaya damga vurdu.

  ÖVGÜ DOLU YORUMLAR YAĞDI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği gönderisinde Llewellyn’in güzelliğini öven yorumlarda adeta yarıştı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Her zamanki gibi muhteşem görünüyorsun” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise gönderiye, “Sen en iyiyisin” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler