Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Ivana Knöll limitleri zorladı! Altına hiçbir şey giymeden verdiği pozu olay oldu... "Düşündüğün gibi değilim"

  Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda tribünde tercih ettiği cesur kıyafetleri sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ivana Knöll, Instagram'ın limitlerini zorlayan yeni bir paylaşımla sevenlerinin karşısına çıktı. Fenomen isim dantel detaylardan oluşan bir iç çamaşırı ve tişörtle poz vererek beğeni topladı.

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde hayranlarının beğenisini toplayan Ivana Knöll yine geleneğini bozmadı ve hayranlarının karşısın cesur bir pozuyla çıktı. Fenomen isim belini açıkta bırakan bir tişört tercih ederken altına ise sadece dantel detaylardan oluşan bir iç çamaşırı kullandı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği paylaşımına Knöll, "Düşündüğün gibi değilim. Sen benim olduğumu düşündüğün şeysin" notunu ekledi. Fenomen ismin pozu kısa sürede hayranlarının beğenisini toplamayı başardı.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Knöll'ün gönderisine övgü dolu yorumlarl destek olmayı tercih etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Sen mükemmel bir detaysın" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Çok güzelsin" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler