Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Lyna Perez sınır tanımadı! Tanga mayosuyla yaptığı paylaşım tepki çekti

  Sosyal medya fenomeni Lyna Perez Instagram’daki cesur paylaşımlarının dozunu arttırdı. Sosyal medyada 9.1 milyon takipçisi bulunan Perez, kırmızı g-string mayosuyla kumsalda motordan indiği anları paylaştı. Perez’in mayo seçimine sosyal medyadan tepki yağdı.

  Sosyal medyada sıklıkla seksi pozlarını yayınlamayı tercih eden Perez Instagram’ın sınırlarını zorlayan bir gönderiye imza attı. Kırmızı g-string mayosuyla kumsalda motordan indiği anları paylaşan Perez takipçilerini bir kez daha şaşırtmayı başardı. Sosyal medya hesabının biyografi bölümünde kendisini tanımlamak için “Ben aslında bikiniyle yaşıyorum” cümlesini tercih eden Perez, son paylaşımıyla takipçilerini heyecanlandırdı.

  SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

  2

  Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Perez, ilk olarak motoru park ettikten sonra yağa kalktı ve rüzgarla saçlarının uçuşmasını gösterdi. Ardından ise motordan inerken ayağı takılan Perez gönderisine, “Sakar bir kızın hayatı” notunu ekledi.

  KAPAK YENİ

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir kısmı mayo seçimi nedeniyle Perez’i eleştirirken diğer bir kısmı ise fenomen ismin güzelliğini öven yorumlarda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı fenomen ismin gönderisine, “Hiç giymeseydin” notunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Kesinlikle çok güzelsin” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler