Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Spor salonuna altına hiçbir şey giymeden gitti! Fenomen ismin vücut boyası deneyi gündem yarattı... "Bu resmen teşhircilik"

  Kaliforniyalı bir sosyal medya fenomeni spor salonuna giderken yaptığı ilginç bir seçimle sosyal medyanın gündemine yerleşti. Toplumsal kalıpları anlayabilmek için bir deneye imza attığını söyleyen fenomen isim bacaklarına sadece vücut boyası sürerek spor salonuna gitti. Twitter'da 32 milyon izlenmeye ulaşan görüntülerde spor salonundakilerin fenomen ismi görünce verdikleri tepkiler çok konuşuldu.

  Video oyunu yayın platformu Kick'in popüler fenomenlerinden biri olan 25 yaşındaki Natalie Reynolds, spor salonuna altına herhangi bir giysi giymeden gidince olay oldu. Spor salonuna gitmeden önce saatler süren bir uygulamayla vücut boyasıyla bacaklarına tayt giymiş gibi bir görüntü veren Reynolds paylaşımına ise, "Spor salonundakiler sadece boya giydiğim için bakın bana nasıl tepki verdi?" notunu ekledi.

  3

  BİR GÖREN BİR DAHA BAKTI

  1

  Görüntülerde Reynolds'ın yanına gelen bir spor salonu çalışanının "Giysileriniz yoksa buradan çıkmanız gerekiyor hanımefendi" dediği duyuldu. Spor salonunda bulunan diğer kişiler ise Reynold'u gördüklerinde duruma bir süre anlam veremediği için uzun uzun baktı.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ise Reynold'un spor kıyafetini uygunsuz bulduğu için durumu eleştirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu resmen teşhircilik" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Böyle bir şeye gerek var mıydı?" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler