Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Francia James pizzacıya yaptığı sürprizle viral oldu! Kapıyı tamamen üstsüz açınca şaşırttı

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Francia James yine limitleri zorladı. Fenomen isim ve arkadaşı Louisa Khovanski sipariş ettikleri pizzayı almak için tercih ettikleri kombinleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının dikkatini çekti.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde 11 milyonu aşkın takipçisi bulunan Francia James ve arkadaşı Louisa Khovanski Instagram'ın limitlerini zorlayan bir paylaşımla gündem yarattı. Fenomen isimler sipariş ettikleri pizzayı "özel bir teslimat" diyerek üstsüz bir şekilde teslim aldı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  kapak1

  Sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde Francia James ve arkadaşı Louisa Khovanski'nin tercih ettikleri kombin kullanıcıları şaşkına çevirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kesinlikle pizzacının ilk tepkisini görmek isterdim" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Böyle bir şeyi beklemiyordum" yorumunu yaptı. O anlar sosyal medyanın gündemine yerleşti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler