Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Angela White yine bildiğiniz gibi! Derin göğüs dekoltesine 'hayır' diyemedi... Sosyal medyadan yorum yağdı

  Sosyal medyada 9 milyonu aşkın tüm dünyaya yayılan geniş bir hayran kitlesi bulunan Angela White takipçileriyle sık sık cesur pozlarını paylaşıyor. Son olarak White derin göğüs dekolteli garson üniformasıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının yorum yağmuruna tutuldu.

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak sık sık hayranlarının karşısına çıkan fenomen isim Angela White yine cesur bir pozuyla sevenlerinin kalbini kazandı. Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşım geleneğini bozmayan fenomen isim bu kez turuncu ve kırmızı detaylardan oluşan bir garson üniformasıyla kamera karşısına geçti.

  "DEKOLTE OLMADAN OLMAZ"

  1

  Sosyal medya paylaşımlarında sık sık dekolteyi tercih eden White gönderisine, "Siparişinizi alabilir miyim?" notunu ekledi. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bölümü White'ın güzelliğini öven yorumlarda adeta birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Dekolte olmadan olmaz" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler