HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SÜPER LOTO SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANDI! Süper Loto ne kadar veriyor? 11 Haziran millipiyangoonline.com çekiliş ekranı

Süper Loto sonuçları 11 Haziran Pazar günü şans oyunu severler tarafından arama motorlarında sorgulanıyor. Süper Loto çekilişi haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleşiyor. 11 Haziran akşamı bu haftanın son Süper Loto çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından yapıldı. Peki, Süper Loto ne zaman çekiliyor, kaçta? Süper Loto ne kadar veriyor? 11 Haziran millipiyangoonline.com çekiliş ekranı...

SÜPER LOTO SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANDI! Süper Loto ne kadar veriyor? 11 Haziran millipiyangoonline.com çekiliş ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçları merak edildi. Süper Loto çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla beklendi. Vatandaşlar gece boyunca Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper Loto nasıl oynanır? sorularını arattı. Süper Loto'da şansını deneyen vatandaşlar 11 Haziran Pazar akşamı çekiliş sonuçlarını Milli Piyango'nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. Süper Loto çekiliş sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto'da bu akşam haftanın son çekiliş heyecanı yaşandı.

Süper Loto çekilişi 11 Haziran Pazar akşamı saat 21:30'da gerçekleştirildi.

11 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI BUGÜN İÇİN TIKLAYIN

çekiliş topları

SÜPER LOTO KAZANDIRAN SAYILAR

ed0e9b2c-d859-4be4-a04e-394f35c8f459

8 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO NE KADAR VERİYOR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto'da 6 Haziran'da gerçekleştirilen son çekilişte büyük ikramiye devretmişti. Bu akşam yapılacak olan çekilişte ikramiye 20,8 milyon TL olarak açıklandı.

ezgif.com-webp-to-jpg (12)

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

Express


En Çok Aranan Haberler