HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

8 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! Süper Loto nasıl oynanır? Milli Piyango ile bilet ve çekiliş ekranı

Süper Loto sonuçları 8 Haziran Perşembe günü şans oyunu severler tarafından arama motorlarında sorgulandı. Süper Loto çekilişi haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleşiyor. 8 Haziran akşamı bu haftanın ikinci Süper Loto çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından yapıldı. Peki, Süper Loto sonuçları 8 Haziran açıklandı mı? Süper Loto nasıl oynanır? İşte Milli Piyango ile bilet ve çekiliş ekranı...

8 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! Süper Loto nasıl oynanır? Milli Piyango ile bilet ve çekiliş ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto çekili sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Vatandaşlar gece boyunca Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper Loto nasıl oynanır? sorularını arattı. Süper Loto'da şansını deneyen vatandaşlar 8 Haziran Perşembe akşamı çekiliş sonuçlarını Milli Piyango'nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. Süper Loto çekiliş sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 8 HAZİRAN AÇIKLANDI

Milli Piyango İdaresi tarafından haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto'da bu akşam haftanın ikinci çekiliş heyecanı yaşandı.

Süper Loto çekilişi 8 Haziran Perşembe akşamı saat 21:30'da gerçekleştirildi.

8 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

çekiliş topları

SÜPER LOTO KAZANDIRAN SAYILAR

fc8a71ce-b876-44ff-bbc9-e28fbd3e7f81

6 HAZİRAN SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

En Çok Aranan Haberler