Survivor'da Barış ve Sercan arasında şok kavga! Acun'dan Sercan'a sert uyarı!

Survivor 2020 yarışmasında Barış ile Sercan Yıldırım arasında kavga çıktı. Dokunulmazlık oyunu sırasında yaşanan kavganın ardından Sercan'ın Barış'a "Seninle daha işim bitmedi" diye bağırması Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Konseyde konuşan Ilıcalı, Sercan'ı uyararak, "Bunun asla ve asla tekrarını istemiyoruz" dedi.

Survivor'da Barış ve Sercan arasında şok kavga! Acun'dan Sercan'a sert uyarı!

Survivor 2020'nin 31. bölümünde oyun öncesinde tartışan Barış ile Sercan, dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda skor 6-5 ünlüler lehine iken Sercan ile Barış parkura çıktı. Barış, oyunu isabetli atışları ile kazandı ve skoru eşitledi. Ancak oyun esnasında Sercan ile Barış arasında kavga çıktı.

sercan

Barış'a oyun kaybeden Sercan çılgına döndü. Sinirlenen Sercan'ın Barış'a tehdit ettiği sahneler dikkat çekti. Sercan, bu kavga sırasında Barış'a karşı küfürlü bazı sözler söyledi. Sercan'ı takım arkadaşları zor sakinleştirirken Barış, olayın neyden kaynaklandığını bilmediğini söyledi.

sercan2

ACUN'DAN SERCAN'A UYARI: BİZ ÇOK RAHATSIZ OLDUK

Survivor 2020'nin 31. bölüm konsey toplantısında konuşan Acun Ilıcalı, Sercan'ı uyardı. Ilıcalı Sercan'a "Senin burada söylediğin kelimelerde anlamlar çok sıkıntılı. Senden böyle bir şey beklemiyordum. Biz çok rahatsız olduk. Bunun asla ve asla tekrarını istemiyoruz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
siz böyle devam edin barış oy patlaması yapacak halkımız hep mağdurun yanındadır saldıran kaybeder
evet acun bey sizde artık bu sene ara verseniz iyi olur tüm dünya virüs ile mücadele ederken yarışma oyun vs yapmanız etik değil YAS EVİNDE DÜĞÜN OLMAZ
yiyin bir birinizi yiyin Adamsanız yumruklasın sozle olmaz bu işler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler