Survivor'da Nisa Bölükbaşı'nın elenmesinin ardından Cemal Can gözyaşlarına boğuldu: Böyle bitmemeliydi

Survivor 2020'nin yeni bölümünde Nisa'nın gidişi sonrası adada röportaj veren Cemal Can, adeta gözyaşlarına boğuldu. Nisa'nın elenmesinin ardından yıkılan Cemal Can, "Çok üzgünüm. Böyle bitmemeliydi" ifadelerinde bulundu.

Survivor'da Nisa Bölükbaşı'nın elenmesinin ardından Cemal Can gözyaşlarına boğuldu: Böyle bitmemeliydi

Survivor 2020'de önceki bölümde adaya veda eden ve sevenlerini üzen Survivor Nisa'nın ardından en yakın arkadaşı Cemal Can, gözyaşlarına boğuldu.

nisa

"BÖYLE BİTMESİNE İZİN VERMEMELİYDİK"

Nisa'nın vedası sonrası konuşan Cemal Can "Belki burası bize göre değildi. En zor olan ikili bizdik. Kötü zamanlarda birbirimizi kaldırdık. Hep çok güzel bir şekilde hatırlayacağız birbirimizi eminim. Zor çok daha zorlaştı. Kısa bir zaman kaldı ama her yerde anılarımız var. Kendimi suçluyorum, hepimizi suçluyorum. Kazanabilirdik, böyle bitmesine izin vermemeliydik. Çok üzgünüm, böyle bitmemeliydi" ifadelerini kullandı.

cemal2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ahhh caniiiim...birazda memleketi sor ne oluyor ne bitiyor
helal yorumun için bizde memleket için göz yaşı döküyoruz işte fark. arti o elenmesin bu elenmesin kim kazanıcak bitsede kurtulsak şu survivordan mynet yetkilileri yorumumu yayınla yoksa seninde bir survivor çılgını olduğunu düşünücem
gerek konuşması ses tonu gerek davranışlarıyla erkek görüntüsünden bu inaani nasılda millete hazmettiriyor acun.
buda habire ağlıyor
bir süre sonra rahatlarsın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler