MAGAZİN

Survivor'dan elenen Sahra'nın görüntüsü şok etti

Geçtiğimiz haftalarda Survivor'dan elenen Sahra'nın yeni görüntüsü şok etti. Survivor'daki mücadeleden sonra tatile çıkan Sahra'nın kilolu görüntüsü hayret ettirdi.

Survivor'dan elenen Sahra'nın görüntüsü şok etti

Tv8 ekranlarında yayınlanan " Survivor" yarışmasından elenen Sahra Işık'ı görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. En iyilerin yarıştığı Survivor All Star'daki performansıyla adından söz ettiren Sahra Işık, bu kez görüntüsüyle şaşırttı. Survivor'ın Gönüllüler takımında yer alan Sahra Işık, tatilde görüntülendi. Sahra Işık'ın yeni görüntüsü "Survivor'dan sonra kendini yemeğe vermiş." dedirtti. Kız arkadaşıyla tatile çıkan Işık'ın Dominik'te geçen zor günlerin ardından kilo alması dikkatlerden kaçmadı.Survivor All Star 2015 kadrosunda yer alan ve başarılı performansıyla göze çarpan Sahra Işık 20 Mayıs konseyinde elenmişti.

SURVİVOR SAHRA IŞIK KİMDİR?

Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star'da yer alan Sahra Işık, 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Voleybolcu kimliğiyle tanınan Sahra Işık, Fenerbahçe'deki kariyerinin yanı sıra modellik de yapmıştır. 2013 yılında yapılan Best Of Model yarışmasında 3. olan Survivor Sahra Işık, Malezya'da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir. 2014 yılında Acun ılıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor Ünlüler - Gönüllüler'e de katılan Sahra Işık, yüksek performansına rağmen Survivor yarışmasında finali göremedi ve elendi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler