Tarkan, müjdeyi böyle verdi! 10 yıl sonra 6 kardeş bir araya geldik

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu’ndan iyi haber geldi. Geçtiğimiz günlerde bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavi gören Tevetoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Tarkan, müjdeyi böyle verdi! 10 yıl sonra 6 kardeş bir araya geldik

Dün taburcu edilen Tevetoğlu’nun sağlık durumu hakkında hastaneden şu açıklama yapıldı:

“Neşe Tevetoğlu ani başlayan sağ bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikâyetleriyle hastanemize başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda sağ bacak ana atardamarında yüzde 100 tıkanıklık olduğu görüldü ve acilen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası ikinci günde yapılan atardamar doppler ultrasonografi kontrolü ile bacak kan dolaşımında sorun olmadığı görülmüştür ve taburcu edilmiştir.”

TARKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Annesinin sağlığına kavuştuğunu sosyal medya hesabından duyuran Tarkan, hastanenin doktorlarına teşekkür etti. 10 yıl sonra kardeşleriyle bir araya geldiğini belirten ünlü şarkıcı, paylaştığı bu fotoğrafın altına şu notu düştü;

"Geçtiğimiz günlerde annemizin geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle bütün kardeşler seferber olduk. Anneciğimiz çok şükür tekrar sağlığına kavuşunca da bu hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı. Çünkü 10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez tekrar bir araya gelmiştik. Bu vesileyle annemin sağlığına kavuşmasını sağlayan doktorumuza sonsuz teşekkürler. Ayrıca katkısı, emeği olan tüm diğer doktorlara, hemşirelere ve hastane çalışanlarına da çok teşekkürler."

5e2425cd2269a20cbcf37c27

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
10 yılda bir görüşüyorsan daha ne istiyorsun çok hayırlı kardeşlermisiniz maşallah.
@06ayzek06 10 yıldan sonra ilk kez "hep birlikte bir arada" olmuşlar. Yazılanı okumak marifet değil anlamak marifettir derim :) Bende kardeşlerimle görüşüyorum fakat hepimizin bir arada olduğu bir durum baya zaman oldu ya. Hepimize uygun bir anı denk getiremiyoruz çünkü bazen birisi oluyor bazen ötekisi olamıyor. Bundan doğal bir durum yok. Onlarında kurduğu bir ailesi var her istedikleri an hadi ben çıkıp geliyorum diyemiyolar.
Oncelikle gecmis olsun. her zaman bir araya gelmek gerceklesemiyor. bazen 2 si ile. bazen 3 u ile.bazen 1i ile gorusse de hepsi bir araya hayat mucadelesi acisindan gelinemiyor. birlikte olmak bir arada olmak demek degildir zaten. guzel aile tablo su.
hiçbiri Tarkan’a benzemiyor. ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler