Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tek gecelik ilişkiden sonra arabasını, parasını ve cep telefonunu çaldırdı! Hırsızı sosyal medyadan arayınca gündem oldu

  İsmi açıklanmayan 19 yaşındaki Taylandlı bir kadın Pattaya'daki bir otelde tek gecelik ilişki yaşadıktan sonra arabasını, parasını ve cep telefonunu çaldırdı. 19 yaşındaki kurbanın arkadaşı sosyal medyadan "Lütfen yardım et. Arkadaşım bir adamla tatil köyüne gitti. Beyaz S... marka arabasıyla kaçmadan önce arkadaşımın çantasını, kredi kartlarını, kimlik kartını ve kozmetik ürünlerini içeren siyah çantasını çaldı" diyerek hırsızın bulunması için yardım istedi.

  Tek gecelik ilişkiden sonra arabasını, parasını ve cep telefonunu çaldırdı! Hırsızı sosyal medyadan arayınca gündem oldu

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Pattaya bölgesinde 19 yaşındaki bir kadın ismi sadece Mike olarak açıklanan bir adamla buluştu ve tek gecelik ilişki yaşadı. Mike isimli 21 yaşındaki hırsızın LINE uygulaması üzerinden kendisiyle iletişime geçtiğini gözyaşları içinde anlatan mağdur, "Duş alırken araba motor sesi duydum. Çantamın yerinde olmadığını fark ederek banyodan çıktım. Peşinden koştum ama yetişemedim. Çantamda bir cep telefonu, bir kredi kartı, bir kimlik kartı, bir telefon şarj cihazı ve 2.000 baht değerinde nakit para vardı" dedi.

  1

  Karakola şikayette bulunduğunu ifade eden 19 yaşındaki mağdur sosyal medyadan da hırsıza ulaşmak için paylaşımlarını sürdüreceğini ifade etti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler