MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Telefon konuşmasının belgesi elimde

Hande Ataizi, Cihan Ünal'ın tacizini telefonla anlattığını söylediği Gencay Gürün'ün kendisini yalanlamasına böyle yanıt verdi

Hande Ataizi'nin "Özel Hayatlar" adlı oyunda, rol arkadaşı Cihan Ünal'ın tacizine uğradığını açıklamasının ardından çıkan tartışmalar her gün yeni bir boyut kazanıyor. Ataizi durumu tiyatronun sahibi Gencay Gürün'e de telefonla anlattığını belirttiğinde Gürün, "Aramızda böyle bir konuşma geçmedi. Hayalgücü çok geniş" diyerek ünlü yıldızı yalanladı.
Ataizi ise 15 Mayıs'ta Ünal ile yaşadığı tartışmanın hemen ardından saat 21.39'da Gürün'ü arayıp 20 dakikalık bir konuşma yaptığını belirtti. Bu konuşmayı cep telefonu şirketinden aldığı telefon kayıtlarıyla da kolaylıkla belgeleyebileceğini ifade eden Ataizi şunları söyledi:
"Gerekirse mahkemeye de gideceğim. Benimle konuşmadığını söyleyerek asıl Gencay Hanım yalan söylüyor. Ben sahnede böyle bir terbiyesizlik yaşıyorum. Anında kadın olduğu için güvenip Gencay Gürün'ü arıyorum. 20 dakika konuşuyorum. Olayı izah ediyorum. Bana 'Aaa şekerim, inanmıyorum, nişanlım var' deseydin keşke, sen güzel kadınsın, şoke oldum' diyorsun. Ardından da Hande ile aramızda böyle bir konuşma geçmedi diyorsun. Elimde onu aradığıma dair telefon kayıtları çıkınca ne diyecek peki?"

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!


TARTIŞMA YARATAN O GÖRÜNTÜLER (FOTO GALERİ)

'O her zaman popüler bir kadın'
Gürün'ün "Sayemizde gündeme geldi, televizyonda iş buldu" sözlerine ise Ataizi'ne "Dest-i İzdivaç" programını teklif eden TNT yöneticilerinden Pelin Akat cevap verdi: "Hande Ataizi her zaman popüler bir kadındır. Tiyatro yaptıktan sonra popüler olduğu için bizim ona program teklifi yaptığımız iddiası kesinlikle doğru değil..."
Yakın Doğu Üniversitesi'nde ders verdiği için Kıbrıs'ta bulunan Cihan Ünal, dün İstanbul'a döndü. Ünal'ın, çıkan haberleri gördükten sonra dava açıp açmamaya karar vereceği söyleniyor.

En Çok Aranan Haberler