Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Trafikte canı sıkılan adamın hareketi görenleri şaşkına çevirdi! Direksiyon başında yetişkin filmi açıp izledi... Yakayı fena ele verdi

  İçerik devam ediyor

  Eski adıyla Twitter olarak bilinen X platformunda paylaşılan bir görüntü kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı. Söz konusu görüntülerde trafikten sıkılan bir adamın direksiyon başında yetişkin filmi izlediği anlar yer aldı. Hiçbir şeyden habersiz şekilde yetişkin filmi izleyen sürücüyü arkasındaki aracın şoförü cep telefonuyla kaydederek fena ele verdi.

  İlk olarak Snapchat'te paylaşılan görüntülerde İngiltere plakalı bir aracın sürücüsünün arabasına cep telefonundan yetişkin filmi izlediği saniyeler yer aldı. Seyir halindeki aracının içinde özel bir aparatla yerleştirdiği cep telefonundan yetişkin filmi izleyen adam arkadaki arabanın sürücünün dikkati sayesinde ifşalandı.

  SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

  56

  Arkadaki aracın sürücüsünün cep telefonu kamerasıyla yakınlaştırarak kaydettiği görüntüler sosyal medyadan paylaşılınca infial yarattı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Günün sonunda bir adamın kapalı kapılar ardında, kendi arabasının mahremiyetinde, yoğun trafikte, herkesin görebileceği bir yerde ne yaptığı sadece onu ilgilendirir" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Birilerinin fena halde canı sıkılmış" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler