Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kore'deki o program sosyal medyada çok konuşulmuştu! Küçük çocuğun ağladığı anlar ortaya çıktı... "Ağlamaktan helak oldum"

  Güney Kore'de yayınlanan "My Golden Kids" isimli programdan kesitler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra Türkiye'de de gündem oldu. Geum Ji-eun adında 4 yaşındaki bir çocuğun "Evde yalnızım" diyerek yaptığı itiraf herkesi hüzünlendirirken aynı çocuğun programda dakikalarca annesini kaybettiği için ağladığı anlarda yer aldı.

  Sosyal medyadan paylaşılan Koreli küçük bir çocuğa ait görüntü sosyal medyada gündem yarattı. Güney Kore'de yayınlanan "My Golden Kids" isimli programda 4 yaşında bir çocuk olan Geum Ji Eun, ebeveynleriyle olan bağlantısını konu alan video için kendisine yöneltilen sorulara cevap vermişti.

  kapak678

  Hangi ebeveyni tercih ettiği sorulduğunda "Bilmiyorum" diyerek bazen evde yalnız kaldığını kabul edince sosyal medyada viral oldu. Aynı çocuğun programdaki bazı kesitlerde annesiyle resim yaptığı anlar ile kaybolduğunu düşünerek dakikalarca ağladığı sahnelerde yer aldı.

  "ANNE" DİYEREK DAKİKALARCA AĞLADI

  2

  Annesi ve kardeşiyle birlikte çocuklar için hazırlanan oyun alanına gelen küçük çocuk annesinin gözden kaybolması üzerine büyük bir korku yaşadı. Küçük çocuk "Anne neredesin?" diyerek dakikalarca ve çevresindekilerden yardım istedi.

  6789

  Bir başka videoda ise küçük çocuk resim yaptığı sırada annesiyle arasında geçen diyolog yer aldı. Annesi küçük çocuğa, "Korece mi, matematik mi yoksa resim çizmek mi? Hangisi daha çok seviyorsun?" diye sordu. Küçük çocuk "Resim çizmek" şeklinde cevap verince annesi ise, "Sende ders çalışma potansiyeli yok zaten. Güzel sanatlar bölümüne mi gideceksin? Güzel sanatlar okuyan abi mi olacaksın? Güzel sanatlar okuyan abi olmak için yakışıklı olmak zorundasın. Sen olamazsın. Oraya girmen için para lazım. Bende para yok" dedi.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  1

  Koreli küçük çocuğun görüntülerinin sosyal medyada gündem yaratmasından sonra kullanıcılar gönderiyi adeta yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı küçük çocuğun haline çok üzüldüğünü dile getirerek, "Bu çocuğun dün videosuna denk geldim. Bunu görünce yine duygulandım gözlerim yaşarmadı değil. Herkes anne-baba olmamalı" yorumunu yaptı.

  890

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Çocuğuma çok üzülüyorum ya yapmayın şöyle şeyler onu hiç düşünmüyor musunuz? Dünden beri ağlıyorum" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten içim acıdı ya. Allah bilir ileride nasıl bir travma olup çıkacak bu durum" dedi. Son bir kullanıcı ise, "Minik koreli çocuk her yerde karşıma çıkıyor ağlamaktan helak oldum" notunu ekledi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler