SPOR

CANLI

TRT’den büyük skandal!

TRT Spor'un bugün saat 18.00'de ekrana gelen Spor Akşamı programında Fenerbahçe taraftarlarının büyük tepkisini çeken bir olay yaşandı...

Aziz Yıldırım’ın dün NTV ve NTV Spor canlı yayınında yaptığı açıklamalarla ilgili haber sunulurken, programdan bir bölüm ekrana getirildi. Ancak, haber kaseti ekrana ilk geldiği anda rejiden şok bir bir ses yükseldi. Canlı yayında ekrana gelen bu olay Fenerbahçe taraftarlarından büyük tepki gördü. Yüzlerce taraftar sosyal medya aracılığıyla TRT’ye sert eleştirilerde bulundu.

ŞENOL GÖKA: “ÖZÜR DİLİYORUM”

Yaşanan talihsiz olay sonrası canlı yayına bağlanan TRT Genel Müdürü Şenol Göka, Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe camiasından özür diledi. Göka şunları söyledi: “Yaşanan bu durum, hiçbir TRT çalışanına maledilmemelidir. Gereken soruşturma yapılacak .Bunlar yayın sırasında oluyor ama hakaret söz konusu olduğu için tekrar tekrar özür diliyorum. Alkollü olduğunu da duydum.”

TRT SOSYAL MEDYADAN ÖZÜR DİLEDİ


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
FETÖSARAY !
@mr.jealous7 YAS KAÇ 7-8 AZİZ YILDIRIMIN YANINA GİDİP HAGİ DESENE
yani ekranda istediği gibi konuşabilen aziz yıldırım özgürce konuşabilen vatandaş ama dışarda sırtı kalın olmayan ise kanuşmaması gereken vatandaş. bune yaaaa burası azizin yada adı şikeyle ve her türlü pislikle anılan fenerin ülkesimi? burası ne rumun ne ermeninin yurdu burası biz Türklerin yurdu ve bir Türk takımı hakkında istediğini konuşan varsa karşı konuşanda olacak. asıl özür o vatandaştan dilenmeli. pervasızca ve hayasızca ekranlarda bir takımı, mevcut durumu fırsat bilip hayasızca suçlamaya çalışmak üstelik şike ile emek çaldğı dünyaca kanıtlanmış birileri tarafından.!!??
@okudero sen ne ahlaksız ve şerefsizsin bu kelimeleri konuşma özgürlüğüm olduğundan yazıyorum����
mr.jealous7 SENİN BÜTÜN YORUMLARI DESTEKLİYORUM
Takım
O
Av
P
Geri Dön