Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ülkede infial yaratan olay! Yaşları 15 ila 16 arasında değişen dört çocuk tecavüz suçlamasıyla tutuklandı

  İngiltere'nin Nottingham bölgesindeki bir oyun sahasında korkunç bir olay yaşandı. Yaşları 15 ile 16 arasında değişen dört erkek çocuk kimliği ve kişisel bilgileri açıklanmayan genç bir kıza tecavüz ettikleri şüphesiyle tutuklandı. Olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

  Ülkede infial yaratan olay! Yaşları 15 ila 16 arasında değişen dört çocuk tecavüz suçlamasıyla tutuklandı

  MYNET|DIŞ HABERLER İngiltere'nin Nottingham bölgesindeki bir oyun alanında genç bir kız tecavüze uğradığını söyleyerek polise haber verdi. Kimlikleri güvenlik kamerasından tespit edilen 15 yaşında iki erkek çocuk ve 16 yaşında bir erkek çocuk, tecavüz şüphesiyle tutuklandı. 15 yaşındaki iki çocuk sıkı kefalet koşullarıyla serbest bırakılırken 16 yaşındaki saldırgan olduğu iddia edilen kişi polis nezaretinde tutulmaya devam ediyor.

  iStock-1404082040

  Nottinghamshire Polisi, genç kızın 17.30 ile 19.00 saatleri arasında saldırıya uğradığını bildirdiğini söyledi. Polis basına yaptığı açıklamada, "Memurlar Newark'ta genç bir kıza yönelik ciddi cinsel saldırı raporlarını araştırıyorlar. Genç ve ailesi özel eğitimli polis memurları tarafından destekleniyor. Soruşturmamız hızla ilerliyor ve umarım ne olduğunu tespit ettiğimizde kamuoyuna saldırganların tutuklandığına dair güvence verebiliriz" ifadeleri kullanıldı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler