Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ünlü mistik Baba Vanga'nın kehaneti tedirgin etmeye yetti! "Çöküş başlayacak" dedi... Tarih verince gözler üzerine çevrildi

  Tüm insanlığın sonu için oldukça uzun bir zaman dilimi olabilir ancak Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın kehanetine göre her şeyin başlangıcı olarak kabul edilen çöküş yakın bir tarihte. Dünyaca ünlü kahin Baba Vanga'nın kehanetine göre, çöküşün 2025'te başlayacağı iddia ediliyor.

  Ünlü mistik Baba Vanga'nın kehaneti tedirgin etmeye yetti! "Çöküş başlayacak" dedi... Tarih verince gözler üzerine çevrildi

  MYNET|DIŞ HABERLER Çeyrek asırdan fazla bir süre önce vefat eden merhum Bulgar medyum, gerçek hayatta kendini göstermeye devam eden kehanetleriyle hala heyecan yaratıyor. Çocukken görme yetisini kaybetmesine rağmen yakın gelecekteki olayları öngörmesi nedeniyle dünya genelinde bir üne sahip olan Vanga, 11 Eylül olayları da dahil olmak üzere pek çok olayı tahmin etti.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  "Balkanların Nostradamus'u" olarak da bilinen Baba Vanga, 1996 yılında vefat etmeden önce dünyanın 5079 yılında sona ereceğini tahmin etmişti. Ancak bu çok uzak bir ihtimal gibi görünse de, çöküşü 2025'te başlayacak. Vanga'ya göre, 2025'te Avrupa'da kıtanın nüfusunda "büyük bir azalmaya" yol açacak büyük bir çatışmanın yaşanacağını iddia edildi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler