Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Spor salonundaki taciz anları sosyal medya canlı yayınına saniye saniye yansıdı! Hayranları uyardı, fenomen isim 'O kız olmak istemiyorum' dedi

  Kick yayıncısı Demisux bir spor salonunda antrenman yaptığı sırada canlı yayın açtı. Canlı yayında olduğunu fark etmeyen bir adam fenomen isim fark etmeden elindeki cep telefonuyla onu kaydetmeye başladı. Hayranları Demisux'u tacize dair uyararak adamı şikayet etmesini istedi. Fenomen isim 'O kız olmak istemiyorum' diyerek taciz anlarının üstünü örttü.

  Kick spor salonu yayını, Demisux'un koşu bandında koşması ve bir adamın telefonu çıkararak arkasından yürümesi ve görünüşe göre onun haberi olmadan onu kaydetmesi tuhaf bir hal aldı. Canlı yayındaki takipçileri Demisux'u gizli bir şekilde kendisini kaydeden bir adam olduğu konusunda uyardı. Takipçileri adamı spor salonuna bildirmesi konusunda ısrar etti. Ancak yayıncı bunun iyi bir fikir olmadığını dile getirdi.

  kapak13

  Takipçilerinin taciz söylemleriyle aynı fikirde olmadığını dile getiren fenomen isim, "Bu benim onu ve etrafta dolaşan insanları yayınlamamla aynı şey. O kız olmak istemiyorum. Onu yasaklatmayacağım" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler