MAGAZİN

Var Mısın Yok Musun'la ünlenen Nur Tuğba eski haliyle şoke etti! Değişimini görenin nutku tutuldu

Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla ünlenen Nur Tuğba eski haliyle görenleri adeta şaşkına çevirdi. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında, tüm Türkiye'nin tanıdığı isimlerden biri haline gelen Nur Tuğba, değişimiyle göz kamaştırdı.

Var Mısın Yok Musun'la ünlenen Nur Tuğba eski haliyle şoke etti! Değişimini görenin nutku tutuldu

Yıllar önce Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programına katılan ve orada herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Nur Tuğba'nın değişimi herkes tarafından merak edildi. Yılların geçmesiyle birlikte güzelliğine güzellik katan Nur Tuğba resmen bambaşka biri oldu.

nurr

Var Mısın Yok Musun' yarışmasına katıldıktan sonra tanınan Nur Tuğba, sunuculuk dersi aldı. SKY Türk ile NTV'de sunuculuk yaptı. Fakat NTV'de sunuculuk yaptığı dönemde yayın esnasında yaptığı gaf sebebiyle bir müddet TV'den uzaklaşmak zorunda kaldı.

nur tuğba

Nur Tuğba Algül, TV8 kanalındaki Survivor Panaroma programını Hakan Hatipoğlu ile beraber sundu.

nur tuğba1

YILLAR ONU GÜZELLEŞTİRDİ!

Programın üzerinden yıllar geçmesiyle birlikte birçok kişi tarafından merak edilen Nur Tuğba, değişimi ve güzelliğiyle herkesi büyüledi. Instagram hesabında 303 bin takipçisi bulunan Nur Tuğba'nın paylaşımlarına beğeni ve yorum yağıyor.

İşte o paylaşımlar;

nur5

nur4

nur tuğba3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler