MAGAZİN

Vatanım Sensin'e yeni sezonda sürpriz transferler

Yeni sezonu 9 Kasım Perşembe akşamı açacak olan Vatanım Sensin'in oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı.

Vatanım Sensin'e yeni sezonda sürpriz transferler

Kanal D 'de 9 Kasım günü yeni sezona başlayacak olan Vatanım Sensin, önemli oyuncularla kadrosunu daha da güçlendirdi.

Şükran Ovalı ve Ufuk Bayraktar Vatanım Sensin’de!
Güzel oyuncu Şükran Ovalı; Seher, Ufuk Bayraktar ise Dağıstanlı karakteri ile Vatanım Sensin’in iddialı kadrosundaki yerini alacak.

İkinci sezonda Meclis’in açılışı ve Misak-ı Milli’nin ilanı ile umutlanan Türk milletinin üzerine karabasan gibi çöken Sevr Antlaşması dönemi anlatılacak.

O3 Medya yapımcılığında, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer’in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı, geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizi; Vatanım Sensin, merakla beklenen ikinci sezonuyla da yine perşembe günleri milyonları ekran başına getirecek.

Balkan Harbi ve İzmir’in İşgali dönemlerinde savaşın ve istilanın ortasında savrulan bir milleti ve aileyi anlatarak başlayan Vatanım Sensin, bu kez Sevr Antlaşması dönemi ile izleyici karşısına çıkacak. Meclisin açılışı ve Misak-ı Milli’nin ilanı ile umutlanan Türk milletinin üzerine karabasan gibi çöken Sevr Antlaşması, bir avuç vatanseverin umut ışığını söndürecek. Vatanım Sensin, ikinci sezonunda bağımsızlığa giden yolun en karanlık, en acılı ve en kritik dönemini anlatacak.

Büyük sürprizler izleyiciyi derinden etkileyecek…
Bombalı saldırıdan sonra Cevdet sağlığına kavuşacak mı? Gerçek kimliği ortaya çıkacak ya da kendisi ifşa edecek mi? İmkansız aşk; Hilal ve Leon bir araya gelebilecek mi? Azize ve çocuklarına kavuşmak isteyen Cevdet’i bekleyen büyük sürpriz ne? Kimler aynı safta yer alacak, kimler karşı karşıya gelecek? Vatanım Sensin yeni bölümüyle 9 Kasım Perşembe Kanal D’de!

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler