SPOR

CANLI

Ve UEFA soruşturma başlattı

Bayern Münih-Arsenal maçında açılan Mesut pankartı Bayern'in başını yakacak.

Ve UEFA soruşturma başlattı

UEFA, Bayern Münih-Arsenal maçında Mesut Özil için açılan pankarta soruşturma başlattı.

UEFA'nın ayrıca Bayern tribünlerinde Kosova ile ilgili açtığı pankarta da soruşturma açıldığını duyurdu. Açıklamayı twitter'dan yapan basın sözcüsü Pedro Pinto, Avrupa'da Irkçılığa Karşı Futbol (FARE) kuruluşundan raporun kendilerine ulaştığı ve gerekli işlemlerin yapılacağını duyurdu.

KOSOVA PANKARTI
UEFA'nın tribünlerde açılan Kosova pankartına soruşturma açması ise tepki ile karşılandı. Pankartta şu ifadeler yer alıyordu;

"Irkçılığa HAYIR! Kosova'ya EVET! Kosova'yı UEFA'ya dahil edin!"

İşte Mesut'a açılan o pankart


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
bu nasıl haber başlığı şikecilere 3,5 attımak içinmi böyle başlık attınız, bunu gören şikeciler aha yaprağı yedik diyorlardır :))))
15 senedir sizi satın alıp düzüyoruz.Yine mi kıçınız kaşınıyor 6S lı toplar.
anana 3.5 attıracak o şikeci dediklerin! senin gibi gevşekler yüzünden türk futbolu bu halde. şike mike yok kuş beyinli senin gibi fetoşçular yüzünden karıştı ortalık!
BENDE OYLE SANDIM AMA DEYILMIŞ :(
Siz de edep diye bir şey yok. Anneleri karıştırdığınız iğrençliğin hiç farkında değilsiniz. Siz yapın onlar da size yapsın, çocuklarınız öğrensin sizden, onlar da yapsın bu iğrençliğe eşleriniz de karışsın.. Edep yahu kendinize gelin. Azıcık edep, batsın kulübünüz de hırsınız da. Sizi doğuran analara adı pisliğinize bulaşan analara yazık, boşuna taşımışlar sizi karınlarında..
Milli takımlarında oynadığın Halkın nerede ey M E S U T
mesut alman halkı nerede neden sana arka çıkmıyorlar ? ben sana söylim en büyük yanlışı alamanları seçerek yaptın türkiyeyi seçmiş olsan bunu yapmaya cesaret edemezlerdi...
Takım
O
Av
P
Geri Dön