MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yalnız Kurt ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı! İşte Yalnız Kurt dizisi 1. bölüm fragmanı

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

ATV'nin Osman Sınav imzalı yeni dizisi Yalnız Kurt'un yayın tarihi belli oldu. Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık’ın başrollerde yer aldığı Yalnız Kurt'un 1. bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı. Türkiye'de yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını 'Yeni Kurtlar Vadisi' olarak adlandırılıyor.

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu ATV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalnız Kurt, seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt'un 1. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Kurtlar Vadisi dizisinin ilk yapımcısı ve yönetmeni olan Osman Sınav imzası taşıyan dizide, başrollerde ise Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin yer alıyor.

650x344-atvnin-yepyeni-dizisi-yalniz-kurtun-yayin-tarihi-belli-oldu-yalniz-kurt-28-ocakta-ekranlara-gelecek-1642618431154

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yalnız Kurt dizisinin yayın tarihi belli oldu.
1200x627-yalniz-kurt-tanitim-izle-osman-sinavdan-yeni-dizi-yakinda-atvde-1637265026285
Yalnız Kurt, ilk bölümüyle 28 Ocak 2022 Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla çok yakında seyirciyle buluşacak olan dizi, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak.

En Çok Aranan Haberler