MAGAZİN

Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan özel hayat itirafıyla şaşırttı

Önceki gün Etiler'de görüntülenen Uğur Arslan, rol aldığı dizinin senaristliğini eşinin yaptığını ve senaryoyu her okuduğunda izleyiciyle beraber kendisinin de şaşırdığını ifade etti. Arslan, ayrıca, "Bazen eşimden dolayı sete avantajlı gittiğimi düşünüyorlar ama öyle olmuyor. Ne sette, ne de evde doğru düzgün görebiliyoruz birbirimizi" dedi.

Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan özel hayat itirafıyla şaşırttı

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı'da Eren Komiser'e hayat veren Uğur Aslan Etilerde görüntülendi. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Oyuncu Uğur Arslan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı.

Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Arslan, "Set arasında yemeğe gelmiştik, şimdi sete geri dönüyorum. Dizi ekibi olarak koronavirüsü de atlattık, çok şükür. Kaldığımız yerden devam ediyoruz." diye konuştu.

3315138_4f9711e48fa82cf518b97b98d8236b3b

Uğur Arslan, rol aldığı dizinin senaristliğini eşinin yaptığını ve senaryoyu her okuduğunda izleyiciyle beraber kendisinin de şaşırdığını ifade etti.

Oyuncu, "Bazen eşimden dolayı sete avantajlı gittiğimi düşünüyorlar ama öyle olmuyor. Ne sette, ne de evde doğru düzgün görebiliyoruz birbirimizi. O senaryoyu yetiştirmek için bir mücadele veriyor, biz ise diziyi..." ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön