Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yaşadığı nadir hastalık nedeniyle göğüsleri devamlı olarak büyüyen kadından itiraf! “Göğüslerimin büyümesine engel olamıyorum”

  İngiltere’de yaşayan 24 yaşındaki hemşire adayı Melissa göğüslerinin her gün büyümesine neden olan genetik bir rahatsızlık yüzünden zor günler yaşadığını ifade etti. E4 kanalında yayınlanan Show Nudes: Body SOS programına konuk olan Melissa, genişleyen göğüs dokusuyla başa çıkma konusunda zorlandığını itiraf etti.

  Yaşadığı nadir hastalık nedeniyle göğüsleri devamlı olarak büyüyen kadından itiraf! “Göğüslerimin büyümesine engel olamıyorum”

  E4 kanalında yayınlanan Show Nudes: Body SOS programına konuk olan Melissa hastalığından söz ederek kendisiyle benzer durumda olan insanlara ilham vermek istediğini dile getirdi. Tıbbi durumu nedeniyle göğüslerinin sürekli olarak büyüdüğünü ifade eden Melissa, günlük hayatında zorlandığını anlattı. Hemşire adayı gençlik dönemlerinde atletik bir vücut yapısına sahip olmasına rağmen zaman içinde göğüslerinin büyüyerek 36 mm’lik boyuta ulaştığını ifade etti. Genç kadın katıldığı televizyon programında göğüs dokusunun hızla ve orantısız bir şekilde büyümesi anlamına gelen nadir bir durum olan gigantomasti ile yaşamaktan bahsetti.

  “ARTIK BAŞA ÇIKAMIYORUM”

  1

  Göğüslerinin her geçen gün büyüdüğünden söz eden ve ameliyat seçeneklerini değerlendirdiğini ifade eden Melissa, “Her zaman yaşıtlarımdan daha yaşlı göründüm. Neredeyse her gün büyümeye devam ediyor. Göğüslerimin büyümesine engel olamıyorum. Artık başa çıkmakta zorlanıyorum, insanların bakışları da beni rahatsız eden başka bir durum” dedi.

  Göğüslerinin boyutunun günlük hayatını etkilediğini söyleyen Melissa, “Devamlı olarak sırt ağrıları yaşıyorum. Eğilemiyorum, uyuyamıyorum ve yaşadığım acı tarif edilemez” diye konuştu.

  SAĞLIKLI HAYATINA DÖNMEK İSTİYOR

  gogusleri-her-gun-buyuyen-kadin-hayrete-dusurdu-15320062_7907_m

  Durumunun artık cerrahi operasyon gerektirdiğini ve bu durumdan üzgün olduğunu anlatan Melissa, göğüs küçültme ameliyatı için hazırlıklarına başladı. Melissa, programda kendisine sunulan ameliyat seçeneklerinden birini uygulayıp sağlıklı hayatına dönmek istediğini belirtti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler