Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yasak aşkı kayınvalide yakaladı! Ne yapacağını şaşıran kadın sevgilisini yatağın altına saklamaya çalıştı... O anlar saniye saniye ifşa edildi

  Kolombiya'da kaydedildiği iddia edilen görüntülerde bir kadın sevgilisiyle yakınlaştığı sırada kayınvalidesine yakalandı. Kayınvalidesinin eve girdiğini duyan kadın sevgilisini yatağın altına saklamaya çalışırken basıldı. Kayınvalide o anları saniye saniye kameraya kaydederken gelininden evi terk etmesini istedi.

  Yasak aşkı kayınvalide yakaladı! Ne yapacağını şaşıran kadın sevgilisini yatağın altına saklamaya çalıştı... O anlar saniye saniye ifşa edildi

  MYNET|DIŞ HABERLER Kolombiya'da yaşayan Mayra isimli bir kadının kocasını aldattığından şüphelenen bir anne duruma el koydu. Sosyal medyadan ifşa edilen görüntülerde kayınvalidenin gelinini başka bir adamla yakaladığı görüldü. Sevgilisini yatağın altına saklamaya çalışan kayınvalide ve gelin arasında arbede yaşandı.

  2

  Mayra ve sevgilisi evi terk ederken ismi açıklanmayan kayınvalide bir sonraki sosyal medya paylaşımında oğlunun boşandığını söyledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler